Препарат Артрон Триактив належить до групи засобів, які застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані. Препарат має протизапальну, хондропротектівним протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета. Основні компоненти у складі даного засобу беруть участь у побудові хрящової і кісткової тканини, дозволяють відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу, що беруть участь в синтезі суглобової рідини. Препарат також усуває больові відчуття, гальмує роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивує захисні функції в суглобі, що зупиняє процес переходу запалення гострої форми у хронічну.

Застосування препарату Артрон Триактив призводить до зниження дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість і до відновлення хрящових тканин.

Склад і форма випуску

Препарат Артрон Триактив проводиться у вигляді довгастих двуяковыпуклых таблеток вкритих плівковою оболонкою від світло-оранжевого до темно-оранжевого кольору. Активними компонентами в складі даного засобу є: хондроїтин сульфат натрію 300 мг, метилсульфонілметан 250 мг і глюкозамін гідрохлорид 500 мг. Як додаткові речовини позначені: кальцію гідрофосфат, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, гіпромелоза, триацетин, барвник (титану діоксид, жовтий захід FCF, рибофлавін).

В картонній пачці упакований 1 блістер з 10 таблетками або 1 флакон, в якому 30, 60, 100 або 120 таблеток.

Свідчення

Препарат Артрон Триактив призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи:

• лікування дегенеративно-дистрофічних хвороб хребта і суглобів (остеохондроз, остеоартроз, спондилоартроз);

• при загостреннях після травм, переломів кісток і низки хірургічних втручань на суглобах;

• при ревматоїдному артриті;

• для лікування, а також профілактики пошкоджень суглобів при фізичних навантаженнях.

Протипоказання

Застосування препарату Артрон Триактив має ряд протипоказань, таких як: індивідуальна чутливість до компонентів, які входять до складу і дитячий вік. Також препарат протипоказаний при наявності тромбофлебіту, кровотечі, ниркової та печінкової недостатності, цукрового діабету.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артрон Триактив такої категорії осіб, як годують мами і жінки, у період вагітності протипоказаний.

Спосіб застосування та дози

Препарат Артрон Триактив призначений для перорального застосування. Таблетки необхідно запивати достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам становить по 1 таблетці 1-3 рази на добу. Починати курс лікування слід з максимальної дози по 1 таблетці 3 рази на добу, після чого прийом знижують до підтримуючої дози.

Мінімальна тривалість терапії 6 тижнів, максимальний позитивний ефект спостерігається після 2 - 3 місяців застосування. Незважаючи на повільний розвиток клінічного ефекту, він ще тривалий час зберігається після відміни препарату. При необхідності повторного курсу лікування необхідно зробити 2 місячний перерву. Подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану, стадії захворювання та медичних показань.

Передозування

При передозуванні препаратом Артрон Триактив можливе посилення побічних ефектів і прояв алергічних реакцій. У цьому разі слід промити шлунок, прийняти активоване вугілля, застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Як практично і всі препарати, Артрон Триактив може призвести до негативних реакцій, таких як алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, шкірний висип, еритема, свербіж, кропив'янка, дерматит. Також прийом препарату може викликати біль в животі, нудоту і блювання, диспепсичні явища, метеоризм, порушення зору, запаморочення, периферичні набряки. При появі цих симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артрон Триактив слід при температурі до + 30°C, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, в оригінальній упаковці, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 36 місяців. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.