Засіб має хондропротекторний (захищає хрящі), протизапальну, хондростимулирующим, регенеруючу (відновлювальних), анальгізуючою (знеболюючою), місцево подразнюючу, антисептичну, відволікаючу і заспокійливим ефектом. Цей фармпрепарат сприяє відновленню суглобової сумки та хрящових поверхонь. Його застосування зменшує біль і запалення в уражених суглобах, а також уповільнює прогресування остеоартрозу.

Склад і форма випуску

Активними компонентами фармпрепарату Хондра-Сила Зігріваюча є левоментол і хондроїтину натрію сульфат.

Форма випуску даного засобу – мазь, по тридцять грам в тубі.

Свідчення

Даний фармпрепарат використовується пацієнтам при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта (головним чином, при локалізованих формах) і суглобів (остеохондроз, остеоартроз).

Протипоказання

Фармсредство Хондра-Сила Зігріваюча протипоказано пацієнтам при гіперчутливості до нього, при схильності до кровоточивості, тромбофлебіті.

Не використовується даний препарат, якщо ділянки його нанесення вражені гострим запальним процесом.

Не застосовується це фармсредство дітям.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Використовувати фармпрепарат Хондра-Сила Зігріваюча вагітним і годуючим груддю жінкам допускається тільки після ретельної оцінки співвідношення "користь/ризик" лікуючим лікарем.

Спосіб застосування та дози

Фармсредство використовується зовнішньо. Його потрібно наносити лише на неушкоджені ділянки шкіри. Потрібно уникати потрапляння цієї мазі на відкриті рани, на слизові оболонки та в очі.

Даний засіб слід наносити тонким шаром два–три рази/добу на шкіру над ураженою ділянкою. Мазь наносять легкими втирающими рухами до його повного всмоктування.

Після нанесення цієї мазі з метою посилення ефекту допускається накласти пацієнту суху зігріваючу пов'язку.

Тривалість курсу застосування мазі Хондра-Сила Зігріваюча визначається в кожному випадку індивідуально і зазвичай становить два–три тижні. У разі необхідності дозволяється повторити курс терапії цією маззю.

При втиранні даної мазі в шкіру зазвичай виникає незначне відчуття холоду, потім теплоти, поколювання і слабкого печіння.

Передозування

Випадки передозування фармпрепаратів Хондра-Сила Зігріваюча до теперішнього часу описані не були. Можливий розвиток реакцій гіперчутливості, що потребують відміни даного фармпрепарату і проведення пацієнту симптоматичного лікування.

Побічні ефекти

Побічні реакції, які можуть виникати на тлі застосування лікарського препарату Хондра-Сила Зігріває, представлені шкірними алергічними реакціями. Ці реакції зазвичай включають свербіж, гіперемію, печіння, шкірні висипання. Виникають дані побічні явища, як правило, в місцях нанесення препарату.

При появі будь-яких небажаних явищ під час проведення курсу лікування даним фармпрепаратів необхідно звернутися до свого лікуючого лікаря за консультацією для вирішення питання про можливість подальшого застосування препарату Хондра-Сила Зігріває.

Умови і терміни зберігання

Зберігати мазь Хондра-Сила Зігріваюча слід в оригінальній упаковці. Температура зберігання цього фармпрепарату повинна становити нижче +25°С.

Берегти фармсредство потрібно в місцях, недоступних для дитини.

Термін придатності даної мазі складає два роки. Забороняється використання даної мазі після закінчення терміну придатності, зазначеної на упаковці.