Препарат Артомакс належить до групи засобів, які застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані. Препарат має протизапальну, хондропротектівним протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета. Ефективність Артромакса помітна після 2-3 місяців лікування.

Основний компонент глюкозаміну гідрохлориду у складі даного засобу бере участь у побудові хрящової і кісткової тканини, дає змогу відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу, бере участь у синтезі суглобової рідини. Також усуває больові відчуття, гальмує роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивує захисні функції в суглобі, що зупиняє процес переходу запалення гострої форми у хронічну.

Присутність аскорбінової кислоти (вітамін С) у складі даного засобу підвищує його терапевтичну ефективність, збільшуючи вироблення колагену. Застосування препарату Артромакс призводить до зниження дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість і до відновлення хрящових тканин.

Склад і форма випуску

Препарат Артромакс проводиться у вигляді желатинових капсул світло-жовтого кольору, всередині яких, білий порошок. До складу даного засобу, входять такі активні компоненти: глюкозамін гідрохлориду 600 мг і аскорбінова кислота 25,2 мг, як додаткові речовини позначені: лактоза, крохмаль модифікований, крохмаль кукурудзяний, гліцерину бегенат.

Препарат упакований в коробку з картону по 1, 3, 6 або 9 блістерів, в кожному з них міститься 10 капсул.

Свідчення

Препарат Артромакс призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи:

• лікування дегенеративно-дистрофічних хвороб хребта і суглобів (остеохондроз, остеоартроз, спондилоартроз, артроз);

• при загостреннях після переломів кісток і низки хірургічних втручань на суглобах;

• лікування остеопатії і хондропатії хондромаляца.

Протипоказання

Застосування препарату Артромакс практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу препарату, фенілкетонурії і дитячого віку до 14 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артромакс не призначений для вживання такої категорії осіб, як жінки в період вагітності, а також під час годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артромакс бажано за 30-40 хвилин до прийому їжі, запиваючи при цьому достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам і дітям, вік яких старше 14 років становить 1-2 капсули 2-3 рази на добу.

Мінімальна тривалість терапії 6 тижнів, максимальний позитивний ефект спостерігається після 2 - 3 місяців застосування. Незважаючи на повільний розвиток клінічного ефекту, він ще тривалий час зберігається після відміни препарату. При необхідності повторного курсу лікування необхідно зробити 2 місячний перерву. Подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану, стадії захворювання та медичних показань.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артромакс не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Застосування препарату Артромакс як і безліч лікарських засобів може призвести до розвитку побічних ефектів, таких як: гастралгія, запор, діарея, метеоризм, алергічні реакції у вигляді кропив'янки або свербежу. При появі цих симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артромакс слід при температурі до + 25°C, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 24 місяці. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.