Препарат Артросан є одним з протиревматичних і протизапальних фітоконцентратів, який застосовують для лікування захворювань суглобів і хребта, навіть з деструктивними змінами. Володіє не тільки протизапальним ефектом, але і знеболюючу, що зігріває і розсмоктуючою дією. Призначений препарат не тільки для перорального, але і для зовнішнього застосування. При втираниях в області хребта і деформованих ділянках або запалених суглобів, дія Артросана призводить до швидкого зменшення болю, знімає набряки, почервоніння, значно прискорює відновлення хрящових тканин, поліпшення гнучкості хребта, зменшення почуття скутості спини. Застосування препарату прискорює розсмоктування набряків і синців, зменшує біль, з'являється легкість в тілі.

Склад і форма випуску

Препарат Артросан проводиться у вигляді фитоконцентрата. До складу засобу входять: водно-спиртові екстракти квіток та насіння каштана, листя алое, чаги, плодів шипшини, прополісу. Можлива поява осаду або помутніння препарату.

В картонній коробці упакований один флакон з препаратом Артросан об'ємом 50 мл

Свідчення

Препарат Артросан призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи, при артрозах, артритах, невралгії, остеохондрозі хребта, включаючи з радикулярним синдромом, а також інших запально-деструктивних процесах і ударах м'яких тканин.

Протипоказання

Застосування препарату Артросан практично не має жодних протипоказань, за винятком, індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу біологічно активної добавки і дитячого віку, а також пацієнтам чутливою до сонячних променів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артросан протипоказаний вагітним жінкам і годуючим мамам.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артросан бажано за півгодини перед прийомом їжі або через півгодини після їди.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам, становить по 1 чайній ложці на півсклянки води 1-2 рази на добу.

Тривалість терапії становить 20 днів. Якщо є необхідність, лікування можна повторити через 2 тижні, але подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Також препарат можна застосовувати для компресів або розтирань, фітоконцентрат Артросан необхідно розвести водою 1:3. Розтирання проводити по 2-3 хвилини, 2-5 разів в день, а компреси накладати щодня. Не застосовувати на пошкоджену шкіру та слизові оболонки.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артросан не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Артросан є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату при схильності пацієнта до алергії, може привести до алергічних реакцій, що входять до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артросан слід при температурі від +15°C до +30°C, в оригінальній упаковці, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 36 місяців. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.