Препарат Артеджа Ін'єкції належить до групи засобів, які застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані. Розчин має протизапальну, хондропротектівним протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета. Ефективність препарату помітна вже після 15-20 днів лікування.

Основний компонент хондроїтин сульфату в складі даного засобу бере участь у побудові хрящової і кісткової тканини, дає змогу відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу, бере участь у синтезі суглобової рідини. Також усуває больові відчуття, гальмує роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивує захисні функції в суглобі, що зупиняє процес переходу запалення з гострої форми у хронічну.

Застосування препарату Артеджа Ін'єкції призводить до зниження дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість і до відновлення хрящових тканин.

Склад і форма випуску

Препарат Артеджа Ін'єкції проводиться у вигляді прозорого розчину для ін'єкцій, який може бути як безбарвним, так і з трохи жовтуватим відтінком, також препарат має специфічний запах. Активним компонентом у складі даного засобу є хондроїтин натрію сульфату 200 мг.

Як додаткові речовини позначені: спирт бензиловий, вода для ін'єкцій.

В картонній пачці упаковано 2 блістери в кожному з них по 5 ампул з розчином 2 мл.

Свідчення

Препарат Артеджа Ін'єкції призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи:

• лікування дегенеративно-дистрофічних хвороб хребта і суглобів (остеохондроз, остеоартроз, артроз);

• при загостреннях після переломів кісток і низки хірургічних втручань на суглобах;

• лікування остеопорозу та пародонтопатія.

Протипоказання

Застосування препарату Артеджа Ін'єкції має ряд протипоказань, таких як: індивідуальна чутливість до компонентів, які входять до складу і дитячий вік. Також препарат протипоказаний при наявності тромбофлебіту, кровотечі, ниркової недостатності.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артеджа Ін'єкції, такої категорії осіб, годуючі мами і жінки, у період вагітності протипоказаний для застосування.

Спосіб застосування та дози

Препарат Артеджа Ін'єкції призначений для внутрішньом'язового застосування.

Рекомендована доза становить по 1 мл через добу. Починаючи з четвертої ін'єкції, якщо пацієнт добре переносить препарат, дозу збільшують до 2 мл через день.

Курс терапії від 25 до 35 ін'єкцій. При необхідності повторити лікування можна через півроку.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артеджа Ін'єкції не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Як практично і всі препарати, Артеджа Ін'єкції може призвести до негативних реакцій, таких як алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, шкірний висип, еритема, свербіж, кропив'янка, алопеція, дерматит, у місці введення ін'єкції можуть виникнути свербіж і почервоніння. Також прийом препарату може викликати кератопатію, запаморочення, периферичні набряки. При появі цих симптомів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артеджа Ін'єкції слід при температурі до + 25°C, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, в оригінальній упаковці, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 24 місяці. Відпускається з аптек з надання рецепта лікаря.