Артрадол – аналгетичний, хондропротективный та протизапальний препарат, який застосовують при хворобах хребта та суглобів. Лікарські властивості активного компонента хондроїтину сульфат сприяють стимуляції вироблення хондроцитами протеогліканів, придушення активності ферментів, які викликають деградацію суглобових хрящів, посилення метаболічних процесів в субхондральной кістки і хрящі, зниженню запальних процесів, нормалізації продукції суглобової рідини, як результат, зменшення інтенсивності болю і поліпшення рухливості суглобів. Також препарат впливає на кальцієво-фосфорний обмін в хрящових тканинах, стимулюючи її регенерацію, а також бере участь у побудові основної речовини як хрящової, так і кісткової тканини, відновлює хрящову поверхню суглобів, перешкоджає скорочення сполучної тканини, перешкоджає формуванню фібринових тромбів в субхондральном і синовиальном мікроциркуляторному руслі.

Форма випуску, склад

Препарат Артрадол – це ліофілізат для приготування розчину для проведення ін'єкцій, який виробляють у вигляді пористої, ущільненої в таблетку маси, білого або злегка жовтуватого кольору.

У складі препарату міститься активний компонент хондроїтину сульфат 100 мг.

Упаковка: в пачці 10 ампул з лиофилизатом.

Показання до застосування

Препарат застосовують і призначають при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта і суглобів, таких як: первинного артрозу, міжхребцевого остеохондрозу, остеоартрозу з переважним ураженням великих суглобів.

Протипоказання

Застосування препарату Артрадол протипоказано при індивідуальній непереносимості входять до складу компонентів, а також в дитячому віці.

При тромбофлебітах, кровотечах та схильності до кровотеч препарат застосовують з особливою обережністю.

Період вагітності і грудного вигодовування

Вагітність та грудне вигодовування є протипоказанням для застосування препарату Артрадол.

Спосіб застосування

Препарат Артрадол призначений для внутрішньом'язового введення.

Перед тим, як застосовувати препарат вміст ампули слід розчинити в 1 мл води для ін'єкцій.

Вводять препарат у дозі 0,1 м розчину через день.

Якщо препарат добре переноситься, починаючи з 4 ін'єкції дозу збільшують до 0,2 г через добу. Тривалість терапії від 25 до 35 ін'єкцій. Через півроку проводиться повторний курс, тривалість якого визначається лікарем.

Передозування

Випадків передозування препаратом зафіксовано не було. Якщо не перевищувати дозу, зазначену в інструкції, отруєння препаратом бути не може.

Побічні реакції

Застосування препарату Артрадол може викликати прояв алергічних реакцій, також можуть виникнути геморагії у місці введення ін'єкції.

Умови зберігання

Зберігати препарат Артрадол слід у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів. Без доступу дітям, в оригінальній упаковці при температурі до +25°С.

Термін придатності вказаний на упаковці від виробника і становить 36 місяців. Відпуск за рецептом.