Препарат Артомега це біологічно активна добавка яку застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані, також це додаткове джерело хондропротекторів, мінералів, вітамінів і антиоксидантів. Препарат має протизапальну, протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета, відновлює синтез колагену, підвищує захисні властивості організму. Крім цього, дія Артромега попереджає відкладення солей у суглобах і тканинах хряща, зміцнюючи при цьому хрящову тканину і сухожилля. Ефективність препарату помітна вже після 15-20 днів лікування.

Склад і форма випуску

Препарат Артромега проводиться в таблетированой формі. До складу засобу входять такі активні компоненти: акулячий хрящ, глюкозаміну сульфат, хондроїтин сульфат, новозеландські зелені мідії, метилсульфонілметан, люцерна, L-гістидин вітаміни С, В1, В2, В3, В6, Е, А, В12, екстракт плодів юки, гарпагофітуму коріння, миристолеат, марганець, цетил, цинк, мідь, селен і хром, як додаткові речовини позначені: карбонат кальцію, магнію стеарат, стеаринова кислота, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза.

Препарат упакований в коробку з картону по 30 або 60 таблеток.

Свідчення

Препарат Артромега застосовується за рекомендаціями лікаря як біологічна добавка до дієтичного раціону харчування як додаткове джерело хондропротекторів, мінералів, вітамінів і антиоксидантів, з метою утворення оптимальних умов для нормального функціонування і активації відновлення суглобів і хрящової тканини. Також Артромега застосовують для зняття запальних процесів в суглобах (остеохондроз, артрит, артроз, подагра), при травмах суглобів, патологіях мускулатури, дистрофії, високих фізичних навантаженнях і в літньому віці для зміцнення кісткової системи.

Протипоказання

Застосування препарату Артромега практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу біологічно активної добавки і дитячого віку до 12 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артромега не рекомендований до застосування такої категорії осіб, як жінки в період вагітності, а також під час годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артромега бажано після їжі, запиваючи при цьому достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам і дітям, вік яких старше 12 років, становить по 2 таблетки на добу.

Тривалість терапії становить 1 місяць. Якщо є необхідність лікування можна повторити через місяць, але подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артромега не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Артромега є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату при схильності пацієнта до алергії, може привести до алергічних реакцій, що входять до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артромега слід при температурі від +4°C до + 25°C ,у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, подалі від дітей. Термін придатності вказаний на упаковці від виробника. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.