Препарат Артросан-Спорт є одним з протиревматичних і протизапальних фітоконцентратів, який застосовують при розтягненнях м'язів і сухожиль, для лікування захворювань суглобів і хребта. Володіє не тільки протизапальним ефектом, але і знеболюючу, що зігріває і розсмоктуючою дією. Призначений препарат не тільки для перорального, але і для зовнішнього застосування. При втиранні в область хребта і на ділянках деформованих або запалених суглобів, дія препарату призводить до швидкого зменшення болю, знімає набряки, почервоніння, значно прискорює відновлення хрящових тканин, поліпшення гнучкості хребта, зменшення почуття скутості спини. Застосування препарату прискорює розсмоктування набряків і синців, зменшує біль, з'являється легкість в тілі.

Склад і форма випуску

Препарат Артросан-Спорт проводиться у вигляді фитоконцентрата. До складу засобу входять: водно-спиртові екстракти шавлії, листя алое, трави шабельника болотного, липи, насіння каштана, живокосту лікарського, квіток арніки, кореня солодки і прополісу. Можлива поява осаду або помутніння розчину. В картонній коробці упакований один флакон з сонцезахисного скла і крапельним клапаном об'ємом 50 мл

Свідчення

Препарат Артросан-Спорт призначається і застосовується при розтягненнях м'язів і сухожиль, ударах, фізичних навантаженнях, запаленнях в суглобах і м'яких тканинах, хронічних запаленнях в хребті і суглобах, що супроводжуються болями, відчуттям скутості і набряку, а також в цілях профілактики.

Протипоказання

Застосування препарату Артросан-Спорт практично не має жодних протипоказань, за винятком, індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу біологічно активної добавки і дитячого віку, а також пацієнтам чутливою до сонячних променів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артросан-Спорт протипоказаний вагітним жінкам і годуючим мамам.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артросан-Спорт бажано за півгодини перед прийомом їжі або через півгодини після їди.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам, становить по 1 чайній ложці на півсклянки воды1-2 рази на добу.

Тривалість терапії становить 20 днів. Якщо є необхідність лікування можна повторити через 2 тижні, але подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Також препарат можна застосовувати для компресів або розтирань, фітоконцентрат Артросан-Спорт необхідно розвести водою 1:3. Розтирання проводити по 2-3 хвилини, 2-5 разів в день, а компреси накладати щодня. Не застосовувати на пошкоджену шкіру та слизові оболонки.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артросан-Спорт не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Артросан-Спорт переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату при схильності пацієнта до алергії, може привести до алергічних реакцій, що входять до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артросан-Спорт слід при температурі від +15°C до +25°C, в оригінальній упаковці, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 24 місяці. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.