Препарат Гиалгель - сучасне лікарський засіб для тіла, яке застосовується при захворюваннях суглобів різного походження, що володіє антисептичним, седативну та протимікробну дію при запаленнях в суглобах. З'єднання активних компонентів препарату забезпечує здоров'я органів опорно-рухової системи, так як більшість хвороб суглобів пов'язані зі змінами кількості і складу синовіальної рідини.

Гіалуронова кислота, що входить до складу гелю, це полісахарид тваринного походження, який оберігає поверхню суглобового хряща, знижує сприйняття болю і нормалізує властивості суглобової рідини.

Хондроїтину сульфат володіє протизапальним ефектом, стимулює регенирацию тканин, знижує больові відчуття, сприяє утриманню рідини, дає можливість більшій рухливості суглобів і відновлює амортизуючу функцію хрящових тканин.

Екстракт босвелії володіє протизапальною дією, також має седативні, протимікробні і антисептичні властивості.

Тізоль - чрезкожный (транскутанный) сучасний провідник, який забезпечує доставку в потрібних дозах, всіх активних компонентів гелю через шкіру вглиб тканин, включаючи кісткову тканину, на глибину до 7 див. Також має властивість дозовано вивільняти з тканин активні речовини та їх комплекси.

Склад і форма випуску

Препарат Гиалгель виробляють у вигляді 2 % гелю для зовнішнього застосування. Гель в пластиковій тубі об'ємом 4 р. До складу даного засобу входять такі активні речовини: натрію гіалуронат, екстракт босвелії, тізоль (аквакомплекс глицеросольвату титану), хондроїтину сульфат, в якості додаткових компонентів у складі позначені: ПЕГ-12, тилоза, диметикон, консервант, вода очищена. В одній картонній пачці упаковано по 4 туби з гелем.

Свідчення

Препарат Гиалгель застосовують для лікування болю і обмеженої рухливості при травматичних та дегенеративно-дистрофічних змінах в плечовому, колінному та інших великих синовіальних суглобах. Показанням для застосування є остеоартроз дрібних суглобів, включаючи суглоби стоп і кистей, ліктьовий суглоб, а також в якості локальної терапії I-III ступеня остеоартрозу і при повторних артрозах у хворих з артритами різного походження в стадії ремісії. Застосовується пацієнтами, які ведуть активний спосіб життя.

Протипоказання

Препарат Гиалгель протипоказаний до застосування при індивідуальній чутливості до складових компонентів даного засобу, інфікованому або сильно збудженому суглобі, а також при наявності саден і ран у зоні суглоба.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосування препарату під час вагітності, а також годуючим мамам не має протипоказань.

Спосіб застосування та дози

Препарат Гиалгель наносять тонким шаром навколо суглоба в невеликій кількості, перед застосуванням шкіру очищають 10% водно-спиртовим розчином. Гель наносять рівномірним шаром навколо ураженого суглоба 1 раз в 2-3 дня, протягом 12 годин препарат не рекомендується змивати. Щоб обробити один колінний суглоб достатньо половини однієї туби, для максимального ефекту на один курс лікування слід застосувати Гиалгель в кількості 4 - 8 туб. Якщо є така необхідність проводять повторну терапію через 6-12 місяців. Також гель можна застосовувати за допомогою ультразвуку.

Передозування

Випадків передозування при застосуванні препарату Гиалгель не спостерігалося.

Побічні ефекти

Препарат Гиалгель добре переносимо пацієнтами і практично не викликає ніяких негативних реакцій, але в дуже рідкісних випадках може викликати слабкі алергічні реакції.

Умови і терміни зберігання

Препарат Гиалгель необхідно зберігати в недоступному дітей місці, при температурі не більше +25°C, в оригінальній упаковці. Термін придатності препарату становить 2 роки від дати виробництва. Безрецептурний відпуск.