Препарат Артростоп це біологічно активна добавка, яку застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані, також це додаткове джерело глюкозаміну, хондроїтину, вітамінів і мінералів. Препарат має протизапальну, загальнозміцнюючу, знеболюючу, спазмолітичну, м'язово-релаксуючою протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета, відновлює синтез колагену, підвищує захисні властивості організму.

Також препарат сприяє нормалізації мінерального обміну, поліпшення рухливості хворих суглобів, регенерації тканин при пошкодженні, знижує запальні процеси в суглобах, за рахунок впливу на всі компоненти суглобів Артростоп підвищує стійкість при фізичному навантаженні і в літньому віці.

Прийом препарату без консультації і рекомендації лікаря не бажаний.

Протипоказано перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не можна використовувати біологічно активну добавку Артростоп при різних дієтах як заміну їжі і повноцінного раціону харчування.

Склад і форма випуску

Препарат Артростоп проводиться у вигляді желатинових капсул 810 мг. До складу однієї капсули даного засобу, входять: хондроїтин сульфат, глюкозаміну сульфат, екстракт босвелії, вітамін С і марганець. Препарат упакований в коробку з картону по 60 капсул.

Свідчення

Препарат Артростоп застосовується за рекомендаціями лікаря при таких захворюваннях, як:

• гострий артрит з больовим синдромом;

поліартрит;

• артралгія;

• артрозо-артрит з больовим синдромом;

остеохондроз хребта;

• подагра;

• обмінні порушення.

Протипоказання

Застосування препарату Артростоп практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу біологічно активної добавки і дитячого віку.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артростоп протипоказаний до застосування такої категорії осіб, як жінки в період вагітності, а також під час годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Артростоп бажано під час прийому їжі, запиваючи при цьому достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам, становить по 1 капсулі раз на добу.

Тривалість терапії становить 3 місяці. Якщо є необхідність лікування можна повторити через 2 місяці, але подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Артростоп не повідомлялося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Артростоп є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату при схильності пацієнта до алергії, може привести до алергічних реакцій, що входять до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артростоп слід при температурі до + 25°C ,у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 1,5 року. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.