Препарат для місцевого застосування, головною діючою речовиною якого є ібупрофен. В основі механізму дії ібупрофену лежить його здатність інгібувати синтез простагландинів, які є медіаторами запалення, болю та температурної реакції. Ібупрофен має виражену протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію, а також він здатний інгібувати агрегацію тромбоцитів.

Склад і форма випуску

Виготовляється у вигляді гелю, призначеного для місцевого використання і міститься в тубах по 50 р. Один грам гелю містить 50 мг ібупрофену.

Свідчення

Гель призначений для зовнішнього нанесення і використовується в терапії посттравматичного запалення зв'язок, сухожиль, м'язів і суглобів, що виник на тлі удару або розтягування. Крім цього, препарат використовують у терапії запальних ревматичних уражень хребта і суглобів. Використання засобу сприяє усуненню набряку і запалення м'яких тканин, що прилягають до ушкодженому суглобу. Його також застосовують у складі комплексного лікування міалгія, радикуліту і люмбаго.

Протипоказання

Не використовується при підвищеній чутливості до ибупрофену, виразкове ураження шлунково-кишкового тракту і бронхіальній астмі. Гель не застосовують у терапії дітей молодше 14 років, годуючих та вагітних, а також у тих випадках, якщо хворий страждає мокнучої екземою або дерматозом, які викликані прийомом ацетилсаліцилової кислоти.

Препарат категорично заборонено наносити на слизові оболонки, а також на ділянки тіла з порушенням цілісності шкірних покривів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Використання гелю в терапії вагітних доцільно тільки в тому випадку, якщо можлива користь від його нанесення перевершує можливі ризики для плода.

Під час грудного вигодовування застосування крему можливо тільки короткими курсами для нанесення на невеликі ділянки тіла.

Спосіб застосування та дози

Гель може використовуватися тільки для зовнішнього нанесення. Препарат допустимо застосовувати в терапії дітей, яким виповнилось 14 років.

При використанні препарату смужку гелю довжиною від 4 до 10 см слід наносити на уражену ділянку від 3 до 4 разів на день. Гель наносять на область поразки і втирають в шкіру легкими масажними рухами. Тривалість терапії залежить від вираженості симптомів, тяжкості захворювання і терапевтичного ефекту від використання засобу.

Для підвищення ефективності препарату при терапії обширних гематом можливе використання на початку лікування оклюзійної пов'язки.

Передозування

При місцевому використанні гелю передозування неможливе.

Побічні ефекти

Іноді при тривалому лікуванні або підвищеної чутливості до препарату у пацієнтів може спостерігатися розвиток місцевих алергічних, що проявляються свербежем, почервонінням, припухлістю, печінням і шкірними висипаннями в області його нанесення.

Умови і терміни зберігання

Ібупрофен-Кредофарм слід берегти в захищених від світла місцях, які не досяжні для дітей. Тривалість зберігання крему досягає 2 років.