Мазь Ін Тайсса З Живокостом дуже ефективний засіб місцевого застосування при м'язових і суглобових болях і запаленнях. Дії препарату призводить до прискорення процесів загоєння ран і виразкових уражень, стимулює процеси регенерації епітелію і зростання кісткової тканини, зменшує больові відчуття. Живокіст, його ще називають Живокостом, що входить до складу мазі, є лікувальною рослиною для лікування суглобів та заростання переломів. Препарат має протизапальну і кровоспинну дію. Мазь дуже часто застосовують при повсякденних ударах і спортивних травмах.

Незважаючи на те, що препарат має безрецептурний відпуск з аптек, все ж для тривалої терапії захворювань суглобів необхідно проконсультуватися з лікарем для точного визначення дози і тривалості лікування.

Склад і форма випуску

Препарат Мазь Ін Тайсса З Живокостом виробляють у вигляді гладкої маси світло-зеленого кольору, яка має характерний запах.

У складі препарату містяться активні компоненти: живокосту настойка, екстрагент - етанол 65% і вітамін Е (токоферолу ацетату).

Також додаткові речовини: олія кукурудзяна, ароматизатор соснової хвої, свинячий жир, антиоксидант Витабленд АТР-СА 50, барвник - мідний комплекс хлорофілів, поліетиленгліколь-30-диполигидроксистеарат.

У пачці з картону упакована одна банка 20 г, 50 г, 100 р.

Свідчення

Препарат Мазь Ін Тайсса З Живокостом призначають та застосовують при:

  • ревматичного болю спині, суглобах та попереку;

  • радикуліті;

  • артритах;

  • остеохондрозі;

  • ранах, які довго не загоюються;

  • побутових та спортивних травмах (забиття, закриті переломи кісток, розтягнення сухожиль);

  • тріщини і сухості шкіри.

Протипоказання

Протипоказанням для застосування препарату Мазь Ін Тайсса З Живокостом є гіперчутливість до складових речовин і дитячий вік до 18 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Мазь Ін Тайсса З Живокостом під час вагітності та годування груддю протипоказаний, оскільки дія препарату може призвести до стимуляції мускулатуру матки.

Спосіб застосування та дози

Препарат Мазь Ін Тайсса З Живокостом призначений для зовнішнього застосування.

На поверхню всього хворобливого ділянки необхідно нанести мазь товстим шаром і ретельно втерти в шкіру, цю процедуру слід проводити 2-3 рази на добу. Мазь можна також наносити під пов'язку на ніч. Тривалість терапії залежить від характеру супутньої терапії, від тяжкості самого захворювання і визначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально. Лікування препаратом не повинна тривати більше ніж 4-6 тижнів протягом року.

Перед початком застосування мазі обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Передозування

При застосуванні препарату Мазь Ін Тайсса З Живокостом в дозах, які перевищують рекомендовані дозування або при дуже частому нанесенні можливе посилення проявів побічних ефектів. У разі виникнення алергії слід відмінити застосування мазі і змити залишки зі шкіри.

Побічні ефекти

Застосування препарату Мазь Ін Тайсса З Живокостом практично не викликає жодних побічних ефектів за винятком реакцій гіперчутливості, включаючи набряк, свербіж, пропасницю. При появі будь-яких негативних реакцій слід припинити застосування мазі і звернеться за консультацією до лікаря, отже, подальшого застосування мазі або її скасування.

Умови і терміни зберігання

Препарат Мазь Ін Тайсса З Живокостом слід зберігати при температурі не вище +20°С, в оригінальній упаковці для захисту від попадання прямих сонячних променів і вологи, місце зберігання не повинно бути доступно дітям.

Термін придатності становить 24 місяці від дати виробництва.

З аптек препарат відпускають без рецепта.