Живокосту Гель дуже ефективний засіб місцевого застосування при м'язових і суглобових болях і запаленнях. Дії препарату призводить до прискорення процесів загоєння ран і виразкових уражень, стимулює процеси регенерації епітелію і зростання кісткової тканини, зменшує больові відчуття. Живокіст, його ще називають живокостом, що входить до складу гелю, є лікувальною рослиною для лікування суглобів та заростання переломів. Препарат має протизапальну і кровоспинну дію. Гель дуже часто застосовують при повсякденних ударах і спортивних травмах.

Незважаючи на те, що препарат має безрецептурний відпуск з аптек, все ж для тривалої терапії захворювань суглобів необхідно проконсультуватися з лікарем для точного визначення дози і тривалості лікування.

Склад і форма випуску

Препарат Живокосту Гель виробляють у вигляді гелю для зовнішнього застосування.

У складі даного препарату містить: екстракт живокосту, вода очищена, гліцерин, масло вазелінове, бензойна кислота, олія рицинова гидрогенезированное, карбопол, триетаноламін, гермабен, барвник (мідно-хлорофилловый екстракт), віддушка.

У пачці з картону упакована одна банка по 50 г гелю.

Свідчення

Препарат Живокосту Гель призначають та застосовують при:

 • ревматичного болю;

 • ішіасі;

 • невралгії;

 • радикуліті;

 • люмбаго;

 • артралгії;

 • міалгії;

 • артритах спортивних;

 • остеохондрозі;

 • ранах, які довго не загоюються;

 • побутових травмах (забиття, закриті переломи кісток, розтягнення сухожиль);

 • тріщини і сухість шкіри;

 • трофічних виразках.

Протипоказання

Протипоказанням для застосування препарату Живокосту Гель є гіперчутливість до складових речовин і дитячий вік до 18 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Живокосту Гель під час вагітності та годування груддю протипоказаний, оскільки дія препарату може призвести до стимуляції мускулатуру матки.

Спосіб застосування та дози

Препарат Живокосту гель призначений для зовнішнього застосування.

На поверхню всього хворобливого ділянки необхідно нанести невелику кількість гелю і ретельно втерти в шкіру, цю процедуру слід проводити 3-4 рази на добу. Гель можна наносити під пов'язку на ніч. Тривалість терапії залежить від характеру супутньої терапії, від тяжкості самого захворювання і визначається лікарем для кожного пацієнта індивідуально. Для зволоження чутливої і сухої шкіри препарат застосовують по мірі необхідності.

Перед початком застосування гелю обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Передозування

При застосуванні препарату Живокосту Гель в дозах, які перевищують рекомендовані дозування або при дуже частому нанесенні можливе посилення проявів побічних ефектів. У разі виникнення алергії слід відмінити застосування гелю і змити залишки зі шкіри.

Побічні ефекти

Застосування препарату Живокосту Гель практично не викликає жодних побічних ефектів за винятком реакцій гіперчутливості, включаючи набряк, свербіж, пропасницю. При появі будь-яких негативних реакцій слід припинити застосування гелю і звернеться за консультацією до лікаря, отже, подальшого застосування гелю або його скасування.

Умови і терміни зберігання

Живокосту Гель слід зберігати при температурі від +5°С до+25°С, в оригінальній упаковці для захисту від попадання прямих сонячних променів і вологи, місце зберігання не повинно бути доступно дітям.

Термін придатності становить 2 роки.

З аптек препарат відпускають без рецепта.