Препарат Калдин науково обґрунтований комплекс компонентів, який призначений для підтримки мінеральної щільності кісток і зменшення ризику прояви остеопорозу, крім того даний засіб володіє потужним протизапальним ефектом.

Калдин рекомендується використовувати як дієтичну добавку до раціону харчування, яку призначає лікар, це додаткове джерело кальцію, фосфору, магнію, вітаміну К2 і вітаміну Д, для підтримки цілісності та структури кісткової тканини, з найбільш ефективним всмоктуванням в кишечнику, але не в якому разі не можна використовувати препарат замість збалансованого повноцінного раціону харчування. Препарат не містить сої, лактози, глютену, а також не має компонентів тваринного походження.

Ефективне і безпечне застосування даного засобу доведено клінічними дослідженнями.

Потреба організму в кальції, який входить до складу препарату, дорівнює 1 граму на добу, а вагітним жінкам і годуючим мамам становить 1200 мг. Одна порція препарату містить 1000 мг кальцію, що тягне за собою однократний щоденний прийом. Також дуже зручно приймати препарат у вигляді порошку людям, які з якихось причин не можуть ковтати таблетки.

Склад і форма випуску

Препарат Калдин виробляється у вигляді порошку 6,2 м в одному пакеті. Основні компоненти у складі Калдина: кальцій (1000 мг), магній (56,5 мг), вітамін D3 (0,25 мг), вітамін К2 (0,45 мг), також додаткові компоненти: лимонна кислота, ароматизатор апельсиновий, порошок соку апельсина, діоксид кремнію, целюлозна камедь, карагенан, ксантанова камедь, стевиогликозиды. У пачці з картону упакований 21 пакет з препаратом і інструкцією по застосуванню.

Свідчення

Препарат Калдин призначається і застосовується як дієтична добавка до раціону харчування при нестачі кальцію в організмі, в якості комплексного лікування остеопорозу різного походження, в цілях профілактики остеопорозу, в тому числі у людей літнього віку, а також жінок у період менопауэтиологии. Рекомендується для поповнення нестачі вітаміну D і кальцію в реабілітаційний період після травм, вагітним жінкам та в період годування груддю.

Протипоказання

Препарат Калдин протипоказаний для застосування при підвищеній чутливості до речовин, що входять до складу даного засобу.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Калдин застосовувати жінкам під час вагітності і годування груддю слід тільки після консультації лікаря.

Спосіб застосування та дози

Перед тим, як приймати препарат, слід один пакет Калдина розвести в повному склянці води (150-200 мл). Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу - 1 пакет на день. Приймати даний препарат необхідно під час їжі. Тривалість терапії для кожного пацієнта встановлюється індивідуально. Перед тим як почати лікування і при одночасному застосуванні будь-яких інших лікарських засобів бажано проконсультуватися з лікарем.

Не використовувати Калдин як заміну збалансованого повноцінного режиму харчування.

Передозування

Випадків інтоксикації препаратом Калдин зафіксовано не було.

Побічні ефекти

Препарат Калдин є безпечною біологічно активною добавкою лікування якої, не викликає ніяких негативних реакцій, єдиним протипоказанням може бути наявність у пацієнта гіперчутливості до компонентів, що входять до складу даного засобу.

Умови і терміни зберігання

Препарат Калдин необхідно зберігати при кімнатній температурі, подалі від дітей, упаковка повинна бути щільно закритою. Термін придатності зазначений на упаковці. Безрецептурний відпуск.