Препарат Бальзам Валентина Дікуля сприяє поліпшенню мікроциркуляції в крові, активізації обміну речовин, нормалізації кровообігу, утворення суглобової рідини, зняття запального процесу, регенерації хрящової тканини, виведенню сольових відкладень, поліпшення рухливості суглобів.

Володіє протизапальною і знеболюючою дією.

Форма випуску, склад

Препарат Бальзам Валентина Дікуля виробляють у вигляді крем-бальзаму для зовнішнього застосування.

У складі препарату містяться такі компоненти: вода, збагачена іонами срібла, ведмежа жовч, бджолина отрута, екстракт чаги, прополіс, муміє, віск бджолиний, масло австралійського чайного дерева і олія обліпихова. Також масляні екстракти: гінкго білоба, ромашки, алое, чистотілу, шипшини, кропиви, гліцерин, Д-пантенол, гідролізат колагену, ланолін, вітаміни А і Е, витанол і консерванти.

У пачці з картону упаковано по одній тубі 75 мл

Показання до застосування

Препарат Бальзам Валентина Дікуля застосовують і призначають у складі комплексного лікування або для профілактики загострень при артритах, остеохондрозі, подагрі, радикуліті та інших суглобових захворюваннях, а також при невралгіях, міозитах, ударах і розтягненнях.

Протипоказання

Препарат Бальзам Валентина Дікуля добре переноситься пацієнтами і за винятком індивідуальної несприйнятливості, що входять до складу компонентів і дітей у віці до 5 років, протипоказань не має.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Бальзам Валентина Дікуля не рекомендований до застосування під час вагітності та годування груддю. Якщо виникла необхідність використання даного препарату, бажано, попередньо порадитися з лікарем.

Спосіб застосування

Препарат Бальзам Валентина Дікуля призначений для місцевого застосування.

При загостренні радикуліту, остеохондрозу, невралгічних болях, необхідно нанести тонким шаром крем-бальзам, втираючи в шкіру масажними рухами протягом 2 хвилин 2 рази на добу, після чого хворе місце обгорнути вовняною тканиною. Тривалість такого лікування становить від 7 до 20 днів.

При артрозі, артриті або подагрі, необхідно нанести тонким шаром крем-бальзам, інтенсивно втираючи в шкіру круговими масажними рухами протягом 3-5 хвилин 2 рази на добу, після чого хворе місце обгорнути вовняною тканиною. Тривалість терапії становить від 14 до 30 днів.

У профілактичних цілях при загрозі загострення захворювань, (підвищені навантаження, зниження імунітету, простудні захворювання або переохолодження) необхідно енергійно масажними рухами втирати крем-бальзам протягом 3 хвилин в зону ризику 2-3 рази на добу.

Передозування

Передозування препаратом Бальзам Валентина Дікуля при місцевому застосуванні малоймовірне.

Побічні реакції

Побічні ефекти при застосуванні препарату Бальзам Валентина Дікуля можуть проявитися у вигляді алергічних реакцій, особливо це стосується осіб, які мають схильність до алергій.

Якщо при застосуванні препарату виникли які-небудь негативні реакції, терапію слід припинити та проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігання препарату Бальзам Валентина Дікуля не вимагає яких-небудь особливих умов: температура не повинна перевищувати +25 °C, зберігати в оригінальній упаковці в місці, недоступному дітям.

Термін придатності становить 24 місяці.

Безрецептурний відпуск.