Препарат Бальзам Валентина Дікуля сприяє поліпшенню мікроциркуляції в крові, активізації обміну речовин, нормалізації кровообігу, утворення суглобової рідини, зняття запального процесу, регенерації хрящової тканини, виведенню сольових відкладень, поліпшення рухливості суглобів.

Має протинабрякову, протизапальну, бактерицидну, антиоксидантну і знеболюючою дією.

Препарат завдяки рослинним компонентам, що входять до складу не викликає побічних реакцій. А краплинна форма препарату сприяє розкриттю лікувальних властивостей компонентів, максимально повному і швидкому засвоєнню біологічно активних речовин, їх цілеспрямованої дії. Також дія крапель призводить до системного оздоравливающему впливу на організм в цілому.

Форма випуску, склад

Препарат Бальзам Валентина Дікуля виробляють у вигляді крапель.

У складі препарату містяться такі компоненти: екстракт коренів і трави шабельника болотного, екстракт листя суниці лісової, екстракт трави чебрецю повзучого, екстракт листя берези повислої, екстракт коренів лопуха великого, екстракт трави череди трироздільної.

У пачці з картону упаковано по одному флакону 25 мл, 50 мл, 75 мл, 100 мл

Показання до застосування

Препарат Краплі Валентина Дікуля застосовують і призначають у складі комплексного лікування або для профілактики загострень артритів, остеохондрозу, подагри, радикуліту та інших суглобових захворюваннях при фактори ризику: надмірна вага, малорухливий спосіб життя, інфекційні захворювання, регулярні переохолодження, великі фізичні навантаження, спадкова схильність.

Протипоказання

Препарат Краплі Валентина Дікуля добре переноситься пацієнтами і за винятком індивідуальної несприйнятливості, що входять до складу компонентів і дітей у віці до 14 років, протипоказань не має.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Краплі Валентина Дікуля не рекомендований до застосування під час вагітності та годування груддю. Якщо виникла необхідність використання даного препарату, бажано, попередньо порадитися з лікарем.

Спосіб застосування

Препарат Краплі Валентина Дікуля призначені для прийому всередину.

Рекомендована доза становить по 2 мл (30 крапель) 3 рази на день.

Перед застосуванням краплі розводять у половині склянки (100 мл) води.

Приймати препарат бажано під час їжі.

Передозування

Передозування препаратом Краплі Валентина Дікуля при місцевому застосуванні малоймовірне.

Побічні реакції

Побічні ефекти при застосуванні препарату Краплі Валентина Дікуля можуть проявитися у вигляді алергічних реакцій, особливо це стосується осіб, які мають схильність до алергій.

Якщо при застосуванні препарату виникли які-небудь негативні реакції, терапію слід припинити та проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігання препарату Краплі Валентина Дікуля не вимагає яких-небудь особливих умов: температура не повинна перевищувати +25 °C, зберігати в оригінальній упаковці в місці, недоступному дітям.

Термін придатності становить 24 місяці.

Безрецептурний відпуск.