Препарат Картиджен застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані. Препарат має протизапальну, протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета. Ефективність Картиджен помітна вже після 15-20 днів лікування і триває протягом 2 місяців після відміни препарату.

Основний компонент глюкозамін сульфат у складі даного засобу бере участь у побудові хрящової і кісткової тканини, знімає больові відчуття, гальмує роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивує захисні функції в суглобі, що зупиняє процес переходу запалення гострої форми у хронічну.

Застосування препарату Картиджен призводить до зниження дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість і до відновлення хрящових тканин.

Препарат дуже добре переноситься організмом, але застосовувати його без рекомендацій лікаря не рекомендується.

Склад і форма випуску

Препарат Картиджен проводиться у вигляді вкритих оболонкою таблеток. До складу даного засобу, входить глюкозамін сульфат 1500 мг.

У коробку з картону упакований флакон по 30 або 60 таблеток або 2, 4 блістери по 15 таблеток у кожному.

Свідчення

Препарат Картиджен призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи:

• первинний та вторинний остеоартроз;

• дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів і хребта;

остеохондроз хребта;

• плечолопатковий періартеріїт;

• переломи кісток, для скорейшевого утворення кісткової мозолі.

Протипоказання

Застосування препарату Картриджен практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу, а також дітям до 12 років і при наявності у пацієнта алергії на ракоподібних, оскільки активний компонент глюкозамін виробляють з панцира молюска.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Картиджен жінкам в період вагітності, а також під час годування груддю, протипоказаний до застосування. Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Катриджен бажано після прийому їжі.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам становить по 1 таблетки раз на день.

Тривалість терапії, а також кількість курсів лікування визначається лікарем та залежить від тяжкості захворювання і стану пацієнта.

Перед початком лікування необхідна рекомендація лікаря.

Передозування

Випадків передозування препаратом Картиджен не спостерігалося, але все ж можливо посилене прояв побічних ефектів і алергічних реакцій. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Картиджен є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату може викликати шлунково-кишкові розлади у легкій формі, головний біль, запор, нудоту, діарею, втома, при схильності пацієнта до алергії, можливі алергічні реакції на вхідні до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Картиджен слід при температурі до + 25°C, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 24 місяці. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.