Препарат Картилиум це біологічно активна добавка, яку застосовують, для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані. На сьогоднішній день Картилиум застосовують як один з найбільш ефективних натуральних засобів, завдяки якому запальні процеси в суглобах знімаються без яких-небудь серйозних наслідків для організму. Препарат не тільки володіє протизапальною, діуретичною та антимікробну дію, але і зменшує біль, знижує хворобливість в області уражених суглобів, зменшує припухлість і набряк, знижує рівень сечової кислоти і холестерину в крові,а також сприяє поліпшенню рухливості і функції уражених суглобів. Активні компоненти, що входять до складу даного засобу прибирають больові відчуття, гальмують роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивують захисні функції в суглобі.

Препарат дуже добре переноситься організмом, але застосовувати його без рекомендацій лікаря не рекомендується.

Склад і форма випуску

Препарат Картилиум проводиться у вигляді капсул, масою 380 мг. До складу даного засобу, входять активні компоненти: екстракт кореня "Диявольських клешнею" 50 мг і метілсульфонілметан 100мг, в якості додаткових речовин у складі позначені: орісіл, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, лактоза.

У коробку з картону упаковано по 30 капсул у блістерах.

Свідчення

Препарат Картилиум призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи:

• первинний та вторинний остеоартроз;

• дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів і хребта;

остеохондроз хребта;

• плечолопатковий периартерит;

• фізичні навантаження, для нормального функціонування суглобів, кісток і м'язів.

• переломи кісток, для швидкого утворення кісткової мозолі.

Протипоказання

Застосування препарату Картилиум практично не має жодних протипоказань, за винятком індивідуальної чутливості до компонентів, які входять до складу.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Картилиум жінкам, в період вагітності, а також під час годування груддю протипоказаний до застосування.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати препарат Картилиум бажано за 30 хвилин до прийому їжі або після їжі, запиваючи при цьому достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам, становить 1 капсула 3 рази на добу.

Тривалість терапії становить 8 тижнів. Якщо є необхідність лікування можна повторити, але подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану та медичних показань.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Передозування

Випадків передозування препаратом Картилиум не спостерігалося. При прийомі препарату в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу і появі будь-яких негативних реакцій, слід застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Препарат Картилиум є біологічно активною добавкою і переноситься пацієнтами дуже добре, практично не викликаючи жодних побічних ефектів. Але все-таки застосування препарату при схильності пацієнта до алергії, можливі алергічні реакції на вхідні до складу компоненти. При появі цих або будь-яких інших симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Картилиум слід при температурі від +4°C до + 25°C, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 24 місяці. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.