Мазь Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску застосовують при хворобах опорно-рухового апарату, володіє даний засіб протизапальну, бактерицидну, стимулює регенерацію та антиоксидантною дією.

Препарат сприяє утворенню кісткової мозолі при переломах, загоєнню ран і виразок (наприклад, варикозних виразок), зниження м'язового напруження, а також усуває біль і розчиняє секрет і гній, який виділяється з рани.

Склад і форма випуску

Препарат Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску виробляють у вигляді жирної, м'якою гомогенної мазі, яка має характерний запах і може бути від світло-сірого до світло-сіро-коричневого кольору.

Активними речовинами у складі препарату є: рідкий екстракт кореня живокосту 200 мг і вітаміну Е 10 мг на 1 г мазі). Як додаткові компоненти у складі позначені: віск жовтий, поліетиленгліколь 30 диполі-гидроксистеарат, олія мінеральна, парафін, гліцерин (85%), етилгексилстеарат, магнію сульфат, феноксіетанол, метилпарагідроксибензоат (метилпарабен), бутилпарагидроксибензоат (бутилпарабен), етилпарагидроксибензоат (етілпарабен), пропілпарагідроксибензоат (пропілпарабен), изобутилпарагидроксибензоат (изобутилпарабен), олія рицинова гідрогенізована, натрію бензоат, хлороацетамин, вода очищена.

У пачці з картону міститься туба 50 р.

Свідчення

Препарат Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску застосують при захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату, а саме:

• пошкодження та захворювання хребта, які супроводжуються болем;

• біль в сухожиллях і м'язах;

• травми суглобів, кісток, сухожиль і м'язів, такі як: вивихи, забиття, переломи і розтягування;

• захворювання опорно-рухового апарату, які супроводжуються запальним процесом (наприклад, остеомієліт, тендовагініти, запалення окістя, міозити);

• болі в м'язах при важких фізичних навантаженнях (важкі види робіт, заняття спортом).

Протипоказання

Препарат Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску не можна застосовувати при наявності підвищеної чутливості щодо входять до складу компонентів, також мазь протипоказана дітям, вік яких менше 6 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Використання мазь Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску жінкам у період вагітності і годуючим мамам не має протипоказань.

Спосіб застосування та дози

Мазь Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску необхідно наносити тонким шаром на проблемні ділянки 2-3 рази протягом доби і при цьому ретельно втирати масажними рухами в шкіру. На ніч місця, де була нанесена мазь, можна прикрити пов'язкою з марлі.

При травмах застосовують препарат поки не зникнуть симптоми, але не більш 15-20 днів. Тривалість терапії при хронічних захворюваннях становить 15-20 днів, після чого необхідно зробити перерву на 15 днів.

Дітям, починаючи з 6-річного віку і до 12 років, застосування мазі можливе тільки під контролем лікаря і за прямими показаннями.

Препарат можна використовувати для лікувального і спортивного масажу. Також слід враховувати, що наносити мазь на ушкоджені ділянки шкіри не рекомендується.

Передозування

Випадків передозування препаратом Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску не спостерігалося.

Побічні ефекти

Застосування препарату Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску дуже рідко призводить до прояву побічних ефектів, але все ж іноді застосування мазі може викликати алергічні шкірні реакції.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Живокосту 20% з вітаміном Е на бджолиному воску слід при температурі до + 25°С, подалі від дітей, в місці, захищеному від попадання прямих сонячних променів.

Термін придатності - 36 місяців. Після відкриття туби зберігати препарат необхідно не більше півроку.

Відпуск з аптек без рецепта лікаря.