Ліки призначений для захисту від попадання токсинів в організм пацієнта.

Форма випуску, склад

Препарат виробляють у вигляді розчину для ін'єкцій. Знаходиться він в ампулах, по 2,2 мл в кожній, упакований в картонну упаковку, 5 або 100 ампул в кожну.

Склад: 22 мг Anthrachinonum D10; 22 мг Hydrastis canadensis D4; 22 мг Pyridoxinumhydrochloricum D6; 22 мг Sulfur D8; 22 мг Magnesiumgluconicum D10; 22 мг Nadidum D10; 22 мг Naphthochinonum D10; 22 мг Acidumacetylsalicylicum D10; 22 мг Acidumalpha-liponicum D8; 22 мг Acidumascorbicum D6; 22 мг Acidumsarcolacticum D6; вода для ін'єкцій; 22 мг Coenzym A D10; хлорид натрію.

Показання до застосування

Лікарі виписують медикаментозне засіб для того, щоб вилікувати такі захворювання хворого, як дегенеративні захворювання, також як джерело, який чинить опір проникненню токсинів в організм.

Протипоказання

Перед прийомом лікарського засобу можуть виникнути протипоказання, а саме може проявиться гіперчутливість до складових медикаментозне засіб компонентів, які може переносити організм хворого, тому зверніть свою увагу на склад медикаменту перед його використанням. Також дітям до 6 років протипоказано вживати ліки для лікування.

Період вагітності і грудного вигодовування

Із-за складу препарату не рекомендують фахівці приймати Убіхінон Композитум в період годування, період лактації, період вагітності. Якщо вже виникла така необхідність до застосування, то треба піти до лікаря за рекомендаціями до використання ліків, але при цьому обов'язково треба враховувати ризики для здоров'я малюка і матері.

Спосіб застосування

До початку використання медикаментозного засобу необхідно піти на консультацію до лікаря.

Лікуючі лікарі призначають дозування препарату: діти від 6 до 12 років приймати ліки в дозі: 1,5 мл у формі ін'єкцій 1-3 рази на тиждень; діти від 12 років і дорослі приймають препарат у дозі: 2,2 мл у вигляді ін'єкцій 1-3 рази на тиждень.

Тривалість застосування препарату залежить від тяжкості захворювання хворого, а курс лікування триває індивідуально у кожного пацієнта, але в середньому він триває протягом 2-5 тижнів, але якщо ефект лікування не фіксується, то Вам необхідно після вказівок лікаря продовжити застосування медикаментозного засобу.

Передозування

При прийомі лікарського засобу ситуації, коли пацієнт перевищив дозування, зареєстровані не були.

Побічні реакції

При використанні препарату були виявлені такі побічні реакції: набряк шкіри, нудота, блювання, алергічні реакції, шкірний свербіж, кропив'янка, висипання на шкірі.

Умови зберігання

Для заощадження препарату Убіхінон Композитум не варто дотримувати якісь складні особливі умови, але необхідно слідувати банальним, типовим: місце, в яке не потрапляють промені сонця, сухе, темне дуже, діти туди не мають доступу, і температура цього місця повинна бути більше +20 °С.

Медикаментозне засіб відпускається в аптеці за наявності рецепту від лікуючого спеціаліста.

Термін придатності становить 60 місяців з дати випуску, що зазначена на упаковці.