Препарат Артрон Триактив Форте належить до групи засобів, які застосовують для підтримки функції опорно-рухової системи в нормальному стані. Препарат має протизапальну, хондропротектівним протиревматичну дію, тим самим сприяє зміцненню кісток скелета. Основні компоненти у складі даного засобу бере участь у побудові хрящової і кісткової тканини, дає змогу відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу, бере участь у синтезі суглобової рідини. Також усуває больові відчуття, гальмує роботу агресивних факторів, які руйнують тканини суглоба, мотивує захисні функції в суглобі, що зупиняє процес переходу запалення гострої форми у хронічну.

Застосування препарату Артрон Триактив Форте призводить до зниження дегенеративних змін у суглобах, покращує їх рухливість і до відновлення хрящових тканин.

Склад і форма випуску

Препарат Артрон Триактив Форте проводиться у вигляді довгастих двуяковыпуклых таблеток вкритих плівковою оболонкою оранжевого кольору. Активними компонентами в складі даного засобу є: хондроїтин сульфат натрію 400 мг, метилсульфонілметан 300 мг і глюкозамін гідрохлорид 500 мг. Як додаткові речовини позначені: кальцію гідрофосфат, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, гіпромелоза, барвник титану діоксид, глюкоза моногідрат, мальтодекстрин, барвник жовтий захід FCF, тригліцериди середнього ланцюга, барвник рибофлавін, барвник заліза оксиди і гідроксиди.

В картонній пачці упакований 1 блістер з 10 таблетками або 1 флакон, в якому 30, 60 або 120 таблеток.

Свідчення

Препарат Артрон Триактив Форте призначається і застосовується для поліпшення функціональної діяльності опорно-рухової системи:

• лікування дегенеративно-дистрофічних хвороб хребта і суглобів (тендовагініт, артрози, бурсити, остеохондроз);

• для реабілітації після травм, переломів кісток і низки хірургічних втручань на суглобах;

• як додаткове джерело органічної сірки.

Протипоказання

Застосування препарату Артрон Триактив Форте має ряд протипоказань таких як: індивідуальна чутливість до компонентів, які входять до складу і дитячий вік. Також препарат протипоказаний при наявності тромбофлебіту, кровотечі, ниркової і печінкової недостатності.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат Артрон Триактив Форте такої категорії осіб, як годують мами і жінки, у період вагітності протипоказаний.

Спосіб застосування та дози

Препарат Артрон Триактив Форте призначений для перорального застосування. Таблетки необхідно запивати достатньою кількістю води.

Рекомендована доза дорослим пацієнтам становить по 1 таблетці 1-3 рази на добу. Починати курс лікування слід з максимальної дози по 1 таблетці 3 рази на добу, після чого прийом знижують до підтримуючої дози.

Мінімальна тривалість терапії 6 тижнів, максимальний позитивний ефект спостерігається після 2 - 3 місяців застосування. Незважаючи на повільний розвиток клінічного ефекту, він ще тривалий час зберігається після відміни препарату. При необхідності повторного курсу лікування необхідно зробити 2 місячний перерву. Подальше лікування визначається лікарем кожному пацієнту індивідуально у залежності стану, стадії захворювання та медичних показань.

Передозування

При передозуванні препаратом Артрон Триактив Форте можливе посилення побічних ефектів і прояв алергічних реакцій. У цьому разі слід промити шлунок, прийняти активоване вугілля, застосувати симптоматичне лікування та звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Як практично і всі препарати, Артрон Триактив Форте може призвести до негативних реакцій, таких як алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, шкірний висип, еритема, свербіж, кропив'янка, дерматит. Також прийом препарату може викликати біль в животі, нудоту і блювання, диспепсичні явища, метеоризм, порушення зору, запаморочення, периферичні набряки. При появі цих симптомів варто проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Артрон Триактив Форте слід при температурі до + 30°C, у місці без попадання вологи і прямих сонячних променів, в оригінальній упаковці, подалі від дітей. Термін придатності препарату становить 36 місяців. Відпускається з аптек без рецепта лікаря.