Препарат Хиалубрикс в своєму складі містить гіалуронову кислоту (фізіологічний компонент синовіальної рідини), який відіграє дуже важливу роль у підтримці біологічної мастила суглоба та активації процесів оновлення тканин суглобових хрящів.

Людські суглоби це складний механізм, що забезпечує рух кісткової тканини. Зниження кількості синовіальної рідини призводить до підвищених навантажень на суглоб і сприяє розвитку мікротравм, тріщин, набряків, запальних процесів і хворобливих відчуттів. Розчин Хиалубрикса дозволяє заповнити дефіцит суглобової рідини і забезпечує повноцінну роботу суглобів. Позитивний результат можна побачити вже після першої ін'єкції.

Форма випуску, склад

Препарат Хиалубрикс проводиться у вигляді прозорого розчину для проведення ін'єкцій, яким попередньо заповнений шприц, має в'язку консистенцію.

До складу 2 мл розчину входить активний компонент: натрієва сіль гіалуронової кислоти (30 мг) і додаткові речовини: натрію хлорид, дигідрат, натрію дигідрофосфат, додекагідрат, натрію фосфат, вода для ін'єкцій.

У контурній чарунковій упаковці по одному шприца одноразового застосування (2 мл розчину).

Показання до застосування

Препарат Хиалубрикс дозволяє заповнити дефіцит синовіальної рідини при травматичних і дегенеративних патології суглобів, а також у якості допоміжного засобу в ортопедичній хірургії.

Протипоказання

Препарат Хиалубрикс можна віднести до безпечних лікарських засобів, який практично не має протипоказань, за винятком дітей, а також індивідуальної несприйнятливості складових речовин, важких порушень печінки, алергії на білок домашньої птиці в анамнезі, захворювання або інфекційні ураження ділянки шкіри місця ін'єкції.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування препарату Хиалубрикс вагітним жінкам і годуючим мамам протипоказано.

Спосіб застосування

Препарат Хиалубрикс вводиться всередину ураженого суглоба, у антисептичних умовах і тільки досвідченим медичним працівником.

Рекомендована доза для дорослих пацієнтів становить до 2 мл розчину в уражений суглоб щотижня протягом 3 тижнів. При необхідності лікарем може бути призначене подальше лікування.

Перед застосуванням розчин необхідно довести до кімнатної температури.

Лікувати можна кілька суглобів одночасно.

Передозування

Про випадки передозування препаратом Хиалубрикс не повідомлялося.

Побічні реакції

Введення розчину Хиалубрикс може викликати місцеві реакції (біль, запалення, почервоніння, гіпертермія, відчуття жару і припухлість), які зазвичай у більшості пацієнтів минають самостійно через пару днів. Такі побічні ефекти можуть супроводжуватися лихоманкою, серцево-судинними і анафилактическими реакціями, ознобом. Також можливі виникнення висипу, свербежу, кропив'янки, синовіту, порушення рухомості суглоба і зниження артеріального тиску.

При появі перелічених вище побічних ефектів необхідна відміна терапії препаратом.

Умови зберігання

Препарат Хиалубрикс слід зберігати при температурі від +4 °C до +25°C, у сухому місці, до якого не мають доступу діти, не можна заморожувати.

Термін придатності становить 2 роки.

Відпуск з аптек за рецептом.