Лікарський засіб має протизапальну, аналгетичну, капилляропротекторным впливом, активує регенеративні процеси в тканинах опорно-рухового апарату. Воно зміцнює стінки судин, знижує їх проникність, покращує мікроциркуляцію і стимулює регенераційні процеси в м'яких тканинах, зв'язковому апараті і кісткової тканини після перенесених травм. Його призначають при струсі мозку для поліпшення цереброваскулярного кровообігу. Препарат активує процеси консолідації кісткових уламків і прискорює формування кісткової мозолі після перенесених переломів.

У хворих остеохондрозом прийом препарату сприяє регресії больового синдрому, усунення набряку нервових корінців і підвищує якість нервової провідності.

Включення препарату в комплексне лікування пацієнтів, які страждають на остеоартроз, дозволяє знизити біль і сумарний альгофункциональный індекс Лекена, а також значно збільшити обсяг руху в уражених суглобах, що сприяє зменшенню дози споживаних нестероїдних протизапальних засобів і зниження ризику розвитку побічних ефектів і ускладнень протизапального лікування.

Вживання Реписана сприяє скороченню термінів стаціонарного лікування і підвищує якість життя хворих, що страждають дегенеративними і запальними захворюваннями опорно-рухового апарату.

Склад і форма випуску

Реписан проводиться у формі крапель для перорального прийому. У складі препарату міститься 10 мл Calendula D1, 10 мл, Arnica D6, 10 мл Ruta D6, 10 мл Hypericum D6 і 10 мл Symphytum D6.

Свідчення

Призначений для застосування у складі комплексного лікування запальних і дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату, таких як остеохондроз, артрози, тендовагініти, артрити, бурсити, епікондиліти. Застосування препарату дає гарні результати і в терапії травм. Його використовують для лікування забитих місць, переломів кісток, контузії, пошкодження зв'язок, гемартрозів, мікротравм спортивних, а також при повільному загоєнні ран.

Протипоказання

Препарат не рекомендується використовувати в терапії пацієнтів, які страждають підвищеною чутливістю до його компонентів.

На початку терапії у деяких хворих спостерігається посилення симптомів захворювання, яке не потребує відміни препарату і корекції дозування, а крім цього дуже швидко проходить при подальшому лікуванні.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Реписан не може використовуватися в терапії вагітних і годуючих у зв'язку з відсутністю інформації щодо його безпеки та ефективності для цієї категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози

Дорослі пацієнти приймають препарат у чистому або розведеному вигляді. Хворі повинні вживати засіб по 10 крапель, які можна попередньо розвести в 10 мл води. Перед проковтуванням рекомендується кілька хвилин потримати препарат в ротовій порожнині.

Діти у віці від 5 до 12 років приймають по 5 або 7 крапель, попередньо розведених у столовій ложці води, від 3 до 5 років – від 3 до 5 крапель.

Краплі необхідно приймати 3 рази в день за півгодини до або через годину після прийому їжі.

Якщо необхідно швидко зменшити прояви захворювання, то дорослі приймають по 8 або 10 крапель, діти від 5 до 12 років – від 3 до 5 крапель, а діти від 3 до 5 років – по 2 або 3 краплі до 8 разів на день. Після стабілізації стану пацієнта переходять на прийом лікарського засобу в стандартній дозі.

Передозування

Випадки гострого отруєння лікарським засобом не зареєстровані.

Побічні ефекти

У рідкісних випадках, при підвищеній чутливості до інгредієнтів крапель, можливо розвиток алергічних реакцій.

Умови і терміни зберігання

Реписан слід зберігати не більше 5 років в оригінальній упаковці у захищених від світла місцях.