Препарат має кровоспинний, аналгезуючу та протизапальну дію, а, крім цього, стимулює процеси регенерації та репарації тканин.

Склад і форма випуску

Травмалек виготовляється у формі гранул білого або сірого кольору. У складі гранул міститься арніка С6-10мг, БЕЛИС переніс СЗ-10 мг, Гіперікум СЗ - 20 мг, Ледума СЗ-20 мг, симфитум С6-20мг і ехінацея СЗ-20 мг.

Свідчення

Застосування препарату показано при травмах та запальних ураженнях опорно-рухового апарату та шкіри, а також для зупинки кровотеч і усунення запалення при хірургічних втручаннях.

Протипоказання

Препарат не використовується в терапії дітей, яким не виповнилося 6 років, також його застосування протипоказане при встановленій чутливості до його компонентів.

Під час прийому препарату Травмалек необхідно уникати вживання великої кількості міцної кави, чаю і алкоголю, а також прянощів і холодної або гарячої їжі.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Травмалек може використовуватися за рішенням лікаря в терапії вагітних та жінок, які перебувають на етапі грудного вигодовування, але тільки в мінімально ефективних дозах і під контролем медичних працівників.

Спосіб застосування та дози

Разова доза для дорослих і дітей старше 7 років дорівнює 7 гранул. Діти від 6 до 7 років приймають по одній гранулі на кожен рік життя.

Гранули призначені для сублінгвального прийому. Після прийому препарату необхідно утримуватися протягом півгодини від прийому напоїв та їжі. Тривалість лікування і кратність прийому залежить від тяжкості захворювання. У профілактичних цілях лікарський засіб вживають один раз в день. Для купірування гострого стану лікарський засіб слід застосовувати в рекомендованій дозі до семи разів на добу. Після зникнення гострих симптомів слід перейти на прийом препарату три рази на день у звичайній дозі.

При лікуванні захворювань, що характеризуються хронічним рецидивуючим перебігом, препарат необхідно приймати за схемою: три рази в день по 7 гранул протягом перших семи днів, потім протягом наступних семи днів - по 7 гранул два рази в день і протягом останніх семи днів необхідно приймати по 7 гранул один раз в день. При недостатній вираженості терапевтичного ефекту курс лікування необхідно повторити.

Якщо при прийманні лікарського засобу виникли незвичайні симптоми, то його вживання слід припинити і звернутися за допомогою до лікаря.

Передозування

При використанні препарату у встановлених або високих дозах не було зареєстровано розвитку симптомів гострого передозування.

Побічні ефекти

У більшості випадків препарат добре переноситься хворими, проте у деяких пацієнтів спостерігається розвиток місцевих алергічних реакцій, що характеризуються гіперемією, свербінням і шкірними висипаннями.

Умови і терміни зберігання

Гомеопатичний засіб Травмалек слід зберігати в оригінальній упаковці в місцях, які захищені від вологи і світла. Тривалість зберігання гранул – 2 роки.