Склад і форма випуску

Колдакт Флю плюс проводиться в капсулах для перорального прийому. До складу препарату входить фенілефрину гідрохлорид, хлорфенамина (хлорфеніраміну) малеа і парацетамол.

Свідчення

Колдакт Флю плюс володіє широким спектром противірусної дії, що дозволяє його застосовувати для симптоматичного лікування застудних захворювань, ГРВІ та грипу. Він зменшує прояви гострого риніту, гарячкового і больового синдрому, частково знімає токсичні симптоми, які розвиваються при гострих вірусних інфекціях.

Протипоказання

Колдакт Флю плюс не використовується при індивідуальній чутливості до інгредієнтів препарату, а також, якщо хворий страждає важкою формою атеросклерозу коронарних артерій, артеріальною гіпертонією, цукровим діабетом, тиреотоксикозом, закритокутовою глаукомою, виразковим ураженням шлунка і дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Крім цього, препарат не призначається хворим до 12 років, а також тим, хто страждає аденомою передміхурової залози або має тяжкі захворювання органів кровотворення, серця, печінки, нирок і сечостатевої системи у своєму анамнезі.

З особливою обережністю препарат призначають тим, хто була виявлена вроджена гіпербілірубінемія, бронхіальна астма і хроническаяобструктивная хвороба легенів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Колдакт Флю плюс не може використовуватися для лікування або годуючих вагітних.

Спосіб застосування та дози

При лікуванні гострих вірусних інфекцій Колдакт Флю плюс призначають дітям старше 12 років та дорослим по 1 капсулі кожні 12 годин. Тривалість лікування від 1 до 3 днів, при синуситі курс лікування може бути збільшений від 6 до 12 тижнів. В якості жарознижуючого засобу препарат приймають не більше трьох, а у вигляді знеболюючого – не більше 5 днів.

Передозування

При недотриманні зазначених дозувань при прийомі Колдакт Флю плюс при прийомі більше 10 або 15 г можливий розвиток блідості шкірних покривів, зменшення апетиту, блювання, нудоти, посилення активності печінкових трансаміназ, гепатонекрозу, подовження протромбінового часу.

Для того, що стабілізувати стан пацієнта при передозуванні Колдакт Флю плюс йому проводять промивання шлунка і забезпечують отримання попередників синтезу глутатіону-метіоніну і донаторів SH-груп через 8 або 9 годин після передозування, а також N-ацетилцистеїну-через 12 годин після передозування. При випадковій чи навмисній передозуванні необхідно звернутися за допомогою в медичний заклад.

Побічні ефекти

Прийом Колдакт Флю плюс добре переноситься хворими, проте в деяких випадках можливо виникнення підвищення артеріального тиску, почастішання серцебиття, сонливість, безсоння, запаморочення, підвищеної збудливості, мідріазу, збільшення внутрішньоочного тиску, зниження апетиту, абдомінальних болів і анемії.

При індивідуальній чутливості до Колдакт Флю плюс можливий розвиток затримки сечовипускання, алергічні реакцій, тромбоцитопенії, анемії, агранулоцитозу та лейкемії. Іноді при тривалому прийомі препарату у підвищених дозах можливий розвиток нефротичного і гепатотоксичної дії.

Умови і терміни зберігання

Колдакт Флю плюс слід зберігати в темному прохолодному місці. Термін придатності препарату 2 роки.