Лікарський препарат Радиколд Плюс є ефективним засобом для лікування нежиті і усунення симптомів застудних захворювань та покращеним варіантом препарату Радиколд. Чинить виражену жарознижувальну, аналгетичну, протиалергічну дію. Особливість Радиколд Плюс полягає в тому, що до його складу входять спеціально підібрані активні компоненти, які ефективно і швидко усувають нездужання.

Склад і форма випуску

Радиколд Плюс проводиться у вигляді таблеток. Основними діючими речовинами є парацетамол 500 мг, фенілпропаноламін гідрохлорид 10 мг, хлорфенірамін малеату 2 мг, кофеїну, у якості допоміжних у складі позначені діоксид кремнію, тальк, магнію стеарат, натрію крохмалю, тальк, кукурудзяний крохмаль, барвник жовтий. Упаковано В картонній коробці 10 блістерів по 10 таблеток.

Показання до застосування

Радиколд Плюс застосовується для лікування застудних захворювань та симптомів грипу з перших днів хвороби, а також при алергічного риніті і полінозі.

Протипоказання

Радиколд Плюс протипоказаний пацієнтам з підвищеною восприимчевостью до складових компонентів лікарського препарату, дітям віком до 12 років. Також при артеріальній гіпертензії, ішемічної хвороби серця, гіперплазії передміхурової залози, цукровому діабеті, бронхіальній астмі, глаукомі, гіпертиреозі, захворюваннях центральної нервової системи, тяжких порушеннях роботи печінки і нирок, хронічному алкоголізмі.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати Радиколд Плюс вагітним жінкам і годуючим мамам протипоказано.

Спосіб застосування та дози

Радиколд Плюс приймається перорально після прийому їжі. Дорослим пацієнтам і дітям віком старше 12 років рекомендується приймати по 1 таблетці протягом всього дня, при цьому проміжки часу між прийомами не повинні бути менше 4 годин. Тривалість терапії 7 днів.

Передозування

При тривалому прийомі та недотриманні дози може виникнути передозування. Симптомами інтоксикації препаратом є нудота, блювання, запаморочення, ураження нирок, гепатонекроз. Дуже рідко можлива анорексія. У разі передозування пацієнту слід промити шлунок та прийняти активоване вугілля. Терапія проводиться симптоматично.

Побічні ефекти

Побічні ефекти при прийомі Радиколд Плюс проявляються при недотриманні доз і перевищенні терміну лікування. Найбільш поширеними побічними реакціями при застосуванні препарату є запаморочення і головний біль, порушення сну, нудота, блювання, сухість слизових оболонок носа і дихальних шляхів, безсоння, нервозність, підвищена збудливість, порушення функцій нирок і печінки. Можливі також алергічні реакції, такі як шкірні висипання.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат слід в оригінальній упаковці при кімнатній температурі, не вище + 25 градусів за Цельсієм, уникати попадання прямих сонячних променів, у місці, яке недоступне дітям. Термін придатності становить не більше 36 місяців. Відпускається за рецептом.