ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 таблетка Вітамол містить: вітамін В1 — 1,0 мг, вітамін В2 — 1,1 мг, вітамін В6 — 1,5 мг, вітамін В12 — 1,0 мкг, вітамін С — 60,0 мг, вітамін Е — 10, 0 мг, фолієва кислота — 200,0 мкг, пантотенат — 4,0 мг, ніацин — 12,0 мг, біотин — 150,0 мкг;

допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, стеарат кальцію.

Дія:

Вітамол — вітамінний комплекс, що містить 10, які необхідні для регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі.

Вітаміни групи В (В1, В2, В6), пантотенова кислота та нікотинамід беруть участь у процесах обміну вуглеводів, білків і жирів. Також ці вітаміни важливі в функціонуванні нервової системи. Основними показаннями до застосування вітаміну В1 є гіпо- та авітаміноз, а також неврити, радикуліти, невралгії.

Піридоксин (вітамін В6) застосовують при гострих і хронічних гепатитах.

Ціанокобаламін (вітамін В12) має високу біологічну активність. Є фактором росту, необхідним для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів. Бере участь в синтезі лабільних метальних груп і в утворенні холіну, метіоніну, креатину, нуклеїнових кислот; сприяє накопиченню в еритроцитах сполук, які містять сульфгідрильні групи. Впливає на функцію печінки і нервової системи.

Вітамін С контролює всмоктування заліза та бере участь у багатьох окисно-відновних процесах в організмі. Аскорбінова кислота бере участь в регуляції окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, здатності крові згущуватися, регенерації тканин, утворенні стероїдних гормонів.

Вітамін Е — фізіологічний антиоксидант, захищає мембрану клітин від ушкоджень і зберігає їх функціональність.

Нікотинова кислота покращує вуглеводний обмін, вона діє позитивно при легких формах діабету, захворюваннях печінки, серця, дванадцятипалої кишки.

Пантотенова кислота — при різних патологічних станах, пов’язаних з порушенням обмінних процесів; при опіках, токсикозі у вагітних, пошкодженні печінки, панкреатиті та інших хворобах шлунково-кишкового тракту неінфекційної природи.

Показання до застосування:

Таблетки Вітамол рекомендовані в разі нестачі вітамінів, а також як доповнення до незбалансованої дієти, в якій не вистачає вітамінів.

Рекомендації до вживання:

— при фізичних і психічних стресах;

— заняття активними видами спорту та активним відпочинком;

— людям похилого віку, курцям і особам, які зловживають спиртним;

— дієта для схуднення.

Спосіб застосування:

Вітамол приймати дорослим і дітям старше 14 років — по 1 таблетці 2 рази на добу. Таблетки приймають цілими, запиваючи невеликою кількістю води, після їди.

Протипоказання:

Гіперчутливість до компонентів препарату, не застосовувати дітям віком до 14 років, не рекомендується паралельно приймати інші вітамінні препарати, мінерали.

Вагітність:

Вагітні жінки і матері, що годують груддю, повинні приймати вітаміни Вітамол після консультації з лікарем.

Умови зберігання:

Таблетки Вітамол слід зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.

Форма випуску:

Таблетки по 0,5 г.

Упаковка:

80 шт.