ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить:

активні речовини: рутин — 250 мг, вітамін С — 25 мг, цинк — 5 мг, селен — 50 мкг;

допоміжні речовини: наповнювачі целюлоза мікрокристалічна та кукурудзяний крохмаль.

Рекомендації щодо споживання:

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело рутину, вітаміну С, цинку, селену, з метою попередження гіповітамінозу вітаміну Р; при станах організму, що супроводжуються підвищенням проникності судин, у тому числі при геморагічних діатезах, капіляротоксикозах, флебітах і тромбофлебітах, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок, геморої, венозній недостатності, променевій хворобі, трофічних язвах, алергічних захворюваннях, тромбоцитопенічній пурпурі, гломерулонефриті, крововиливах у сітківку ока, септичному ендокардиті, артеріальній гіпертензії, ревматизмі, арахноїдиті; при інфекційних хворобах (висипний тиф, кір, скарлатина); при крововтратах (носових, маткових і інших); при ураженнях капілярів, обумовлених застосуванням антикоагулянтів і саліцилатів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до дієтичної добавки, перший триместр вагітності.

Спосіб застосування та дози:

Вживають по 1 капсулі на добу. Одночасне застосування дієтичної добавки з лужним питтям, вживання свіжих фруктових або овочевих соків зменшує всмоктування вітаміну С.

Застереження щодо вживання:

Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря. Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Форма випуску:

Капсули № 30 (15 х 2) у блістерах, по 2 блістери в картонній коробці. Маса нетто вмісту 1 капсули: 575 мг ± 10%.

Дата виробництва та строк придатності:

Дату виробництва вказано на упаковці. Строк придатності — 3 роки від дати виробництва.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С. Не застосовувати дієтичну добавку після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Виробник:

Гранд Медикал Поланд, Польща.