РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

вживати в якості дієтичної добавки дітям віком від 3 років і дорослим в якості додаткового джерела флавоноїдів, вітамінів і активних речовин, що сприяють поліпшенню загального стану організму, полегшенню нежитю та відхаркування, а також прискоренню одужання при гострих респіраторних захворюваннях, грипі та застуді. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Комплексне поєднання компонентів, що входять до складу Дефлю, проявляє противірусну, антибактеріальну, секретолітичну та спазмолітичну властивість, що забезпечує протизапальний та протинабряковий ефекти. Екстракт кореня пеларгонії сидовидной володіє противірусною і антибактеріальною активністю; цинк і вітамін С сприяє підвищенню опірності організму до інфекцій та поліпшенню імунної відповіді. Властивість екстрактів первоцвіту, вербени, бузини сприяє розрідженню секреції слизу в носових пазухах. Протизапальний вплив екстрактів чебрецю, солодки, фіалки сприяє зменшенню набряку слизової оболонки і відкриття протоки пазух порожнини носа, покращує відтік слизу і сприяє прискоренню одужання при нежиті. Екстракти чебрецю, солодки, фіалки, плюща сприяють збільшенню і розрідженню секреції залоз верхніх дихальних шляхів і бронхів, підвищення активності миготливого епітелію, допомагаючи поліпшити відтік мокроти при кашлі. Екстракти чебрецю, солодки, первоцвіту, вербени зменшують спазми м'язів бронхів, сприяють полегшення відкашлювання.

Таблетки. Вживати дітям у віці від 6 до 12 років-по ½ таблетки 3 рази на добу; дітям віком від 12 років і дорослим — по 1 таблетці 3 рази на добу після їжі. Таблетку розсмоктувати або розжовувати. Тривалість вживання становить 7-10 днів, якщо лікар не порекомендував інше. Перед початком вживання рекомендується консультація лікаря. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного вживання.

Сироп. Вживати дітям віком від 3 до 6 років - ½ мірної ложки (2,5 мл) 3 рази на добу; дітям віком від 6 до 12 років — по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на добу; дітям віком від 12 років і дорослим — по 2 мірні ложки (10 мл) 3 рази на добу після їжі. Тривалість вживання становить 7-10 днів, якщо лікар не призначив інше. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного вживання.

Саші. Вживати дітям віком від 3 до 6 років по 1 саше 2 рази на добу; дітям віком від 6 до 12 років — по 1 саше 3-4 рази на добу; дітям віком від 12 років і дорослим — по 1 саше 5-6 разів на добу, розчинивши в 100 мл гарячої кип'яченої (не окріп) води і ретельно збовтавши перед вживанням.

Рекомендована тривалість вживання складає 4-7 днів, доза і період вживання можуть бути збільшені лікарем. Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

можливі реакції підвищеної чутливість до компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не рекомендується застосовувати продукт у період вагітності та годування груднью, при запаленні нирок. Не вживати продукт при непереносимості певних цукрів або при цукровому діабеті I типу.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в упаковці виробника при температурі від 15 до 25 °С в сухому, захищеному від прямого сонячного світла місці. Флакон із сиропом після відкриття зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від прямого сонячного світла місці при температурі не вище 25 °С.