ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Екстракт ехінацеї сухий — 100 мг, цинку глюконат — 60 мг (цинку — 8 мг), аскорбінова кислота — 70 мг, селенат натрію — 0,044 мг.

Опис та дія:

Ехінацея

Лабораторні та клінічні дослідження показали, що Ехінацея — це потужний засіб, що допомагає боротися з багатьма інфекціями і запальними захворюваннями, так як діє як антибіотик і є найефективнішим рослинним стимулятором імунної системи серед усіх відомих нутрицевтиків. Корисну дію Ехінацеї обумовлено високим вмістом у ній гідроксикоричних кислот. Гідроксикоричні кислоти сприяють формуванню адекватної імунної відповіді і підтримці адаптаційного потенціалу організму. Вони беруть участь у придушенні процесів запалення, підсилюють активність білків, які повинні захищати організм від чужорідних агентів (у тому числі мікроорганізмів), а також стимулюють поглинання клітинами імунної системи чужорідних частинок, вірусів, бактерій. Таким чином, гідроксикоричні кислоти володіють антибактеріальними властивостями і підвищують стійкість організму до вірусів і бактерій. Така дія гідроксикоричних кислот особливо важлива під час «сезону застуд», коли ризик респіраторних інфекцій різко зростає.

Доведено, що Ехінацея може підтримувати імунну систему, використовуючи декілька механізмів: по-перше, стимулюючи активність лейкоцитів, по-друге, посилюючи фагоцитоз, по-третє, блокуючи дію ферментів, що беруть участь у розвитку запальних процесів.

Гіалуронова кислота (полісахарид) — важливий компонент імунної системи, який здатний пригнічувати розвиток запалень і активізувати процеси регенерації. Деякі небезпечні бактерії виробляють фермент гіалуронідазу, який руйнує гіалуронову кислоту, полегшуючи бактеріям проникнення в клітину. Дослідження показали, що Ехінацея блокує дію цього руйнівного ферменту, дозволяючи гіалуроновій кислоті захищати організм від поширення бактерій і вірусів і боротися із запаленням.

Є ще два ферменти, що беруть участь у розвитку запального процесу. Це циклооксигеназа і 5-ліпоксигеназа. Обидва ці ферменти використовують арахідонову кислоту для створення групи простагландинів, що викликають запалення. Ці простагландини пов’язані з широким колом хворобливих станів, включаючи мігрені, деякі форми артриту, синдром подразненого кишечника, деякі розлади нервової системи. Німецькі вчені виявили, що алкіміди, присутні в Ехінацеї, інгібують як циклооксигеназу, так і 5-ліпоксигеназу. Італійські вчені підтвердили не тільки антігіалуронідазну активність водорозчинних полісахаридів, але й таку ж дію похідних кофеїнової кислоти, що містяться в ній.

Імуностимулюючі властивості Ехінацеї обумовлені також високим вмістом полісахаридів, які здатні обволікати клітини тканин і захищати їх від бактеріальної агресії.

Ехінацея також рекомендована до застосування в якості джерела оксикоричних кислот, які посилюють вироблення інтерферонів.

Селен

Селен — це один з мікроелементів з вираженим антиоксидантним ефектом. Він захищає шкіру, зміцнює імунітет, бореться з попаданням в організм важких металів і в цілому перешкоджає старінню організму. Селен підвищує опірність організму хворобам. Він збільшує виробництво лейкоцитів і захищає їх від вільних радикалів, які утворюються в процесі боротьби з інфекцією.

Селен забезпечує надзвичайно надійний захист еритроцитів і клітинних мембран від вільних радикалів. Дія селену не тільки подібна до дії вітаміну Е, але ще й посилює активність самого вітаміну Е.

Цинк

Цинк належить до найбільш важливих живильних речовин імунної системи, оскільки дефіцит цинку, навіть середнього ступеню, може зачіпати імунну систему. Цинк підтримує діяльність антитіл, лейкоцитів і гормонів, що підвищує опірність організму інфекціям і сприяє загоєнню ран.

Цинк, як і селен, є потужним антиоксидантом. Селен входить до складу глютатіону — пероксидази, а цинк — супероксиддесмутази. Ці два важливі ферменти відіграють дуже велику роль в системі антиоксидантного захисту: вони не допуска­ють внутрішньоклітинного утворення та накопичення вільних радикалів в процесі окислювально-відновних реакцій. Цинк входить до молекулярної структури інсуліну і 80 відомих ферментів, бере участь в регуляції активності більше 200 ферментних систем, активно впливає на імунітет, забезпечуючи синтез імуноглобулінів. Цинк безпосередньо збільшує «бойову потужність» нашої імунної системи. Згідно дослідження, проведеного в університеті Флориди, прийом 15 мг цинку щодня збільшує вироблення Т-хелперів, допомагає їм працю­вати інтенсивніше, а організму в цілому — швидше справлятися з вірусними атаками.

Вітамін С

В організмі вітамін С (аскорбінова кислота) здійснює, насамперед, два важливі завдання — зміцнення імунітету і стабілізація психіки. В імунній системі антиоксидант аскорбінова кислота протистоїть всім збудникам хвороб, паразитам, вірусам, мікробам. Вона захищає організм від вільних радикалів, які призводять до старіння організму.

Вітамін С підвищує концентрацію інтерферону в крові, виробленого організмом при появі небезпечного вірусу. Дія аскорбінової кислоти схожа на дію інтерферону. Вітамін С (аскорбінова кислота) необхідний для біохімічних окислювально-відновних процесів. Він підтримує процеси кровотворення, забезпечує стійкість до різних видів стресу і нормалізує імунний статус організму.

Аскорбінова кислота (вітамін С) — речовина, що активізує гуморальну ланку імунітету. Вітамін С нормалізує проникність судинної стінки, зменшує інтенсивність запального процесу і має виражену антиоксидантну дію, зменшуючи негативний вплив пероксидних сполук і вільних радикалів на клітинні мембрани. Прийом аскорбінової кислоти сприяє підвищенню опірності організму інфекціям.

Таким чином, ІмуноВел можна розглядати, як засіб, що володіє імуномодулюючою і протизапальною дією. При регулярному прийомі ІмуноВел сприяє підвищенню стійкості організму до дії вірусів, бактерій і несприятливих факторів навколишнього середовища, стимулює процеси регенерації.

Застосування продукту ІмуноВел особливо буде корисним для людей з ослабле­ним імунітетом, для профілактики чи лікування вірусних та бактеріальних інфекцій, для поліпшення загоєння травм.

Рекомендації щодо застосування:

  • підвищення імунітету;
  • підвищення опірності організму до бактеріальних і вірусних інфекцій;
  • прискорення процесу одужання і загоєння ран.

ІмуноВел має загальнозміцнювальну та антиоксидантну дії.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям старше 14 років: по 1 капсулі 1–4 рази на день перед прийомом їжі. Капсулу слід запивати водою. Термін вживання: 14 днів, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.