ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Індол-3-карбінол 100 мг, концентрат капусти брокколі 92,5 мг.

Опис та дія:

Індол Форте Евалар — універсальний коректор патологічних гіперпластичних процесів в органах і тканинах жіночої репродуктивної системи (молочній залозі, ендометрії, міометрії, шийці матки, яєчниках). Нормалізує баланс естрогенів в організмі і пригнічує їх негативний стимулюючий вплив, а також блокує інші (гормон-незалежні) механізми, що активують патологічний клітинний ріст в тканинах молочної залози і матки. Має здатність викликати вибіркову загибель трансформованих клітин з аномально високою проліферативною активністю.

Індол Форте Евалар — натуральний негормональний препарат для жіночого репродуктивного здоров’я, що не викликає звикання і побічних ефектів. Індол Форте Евалар складається з індол-3-карбінолу — речовини, що міститься в рослинах сімейства хрестоцвітних, яке застосовується для збереження здоров’я жіночої репродуктивної системи (молочна залоза, ендометрій, міометрій, шийка матки, яєчники). Крім того, Індол Форте додатково посилений концентратом брокколі. Саме брокколі, за даними досліджень, підвищує ефективність індол-3-карбінолу до 80 разів. Індол Форте Евалар ефективно впливає на причину проблем жіночої репродуктивної системи — він попереджає зростання хворих клітин і при цьому стимулює зростання і розвиток здорових. Так само індол-3-карбінол, посилений концентратом брокколі, нормалізує рівень естрогенів і мінімізує можливість рецидиву захворювання.

Показання до застосування:

Індол Форте Евалар застосовується при мастопатії, міомі матки, ендометріозі, папіломавірусних інфекціях.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим приймати Індол Форте Евалар по 1 капсулі в день під час їжі. Допускається за рекомендацією лікаря збільшення добової дози. Тривалість прийому — не менше 1 місяця. При необхідності прийом можна повторити.

Побічні дії:

Алергічні реакції.

Протипоказання:

Ідивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю.

Передозування:

Описаних випадків передозування препарату Індол Форте Евалар не було.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ° C, в сухому недоступному для дітей місці.

Форма випуску:

30 капсул по 0,23 г в блістері.