ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНДОМІРОЛ  капсули

ІНСТРУКЦІЯ

до застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: активні інгредієнти:

iндол-3-карбінол – 150 мг,

дііндолілметан – 50 мг,

ресвератрол – 25 мг.

допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, орісіл; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 273,7 кДж (64,4 ккал).

ІНДОМІРОЛ® являє собою збалансований комплекс негормональних біологічно активних речовин, функціональні властивості яких сприяють нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи, знижують ризик розвитку та прогресування естроген-залежних розладів.

Рекомендації щодо застосування.

ІНДОМІРОЛ® рекомендований з метою нормалізації функціонального стану репродуктивної та статевої системи у жінок. Комплекс негормональних біологічно активних речовин, що входять до складу ІНДОМІРОЛ®, сприяє нормалізації метаболізму естрадіолу, селективно зв’язується з естрогеновими рецепторами, проявляє антипроліферативні та антиоксидантні властивості.

ІНДОМІРОЛ® рекомендовано вживати при:

  • мастопатії
  • ендометріозі
  • аденоміозі та кистах яєчників
  • міомі (фіброміомі) матки
  • при ерозіях та дисплазіях шийки матки різного походження
  • передменструальному синдромі
  • в клімактеричний період з метою зниження ризику розвитку естроген-залежних гіперпроліферативних процесів
  • при папіломатозі
  • для запобігання розвитку спайкових процесів після гінекологічних втручань

Застереження щодо застосування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. ІНДОМІРОЛ® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.

Вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди запиваючи достатньої кількістю питної води. Курс застосування становить 3-6 місяців. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Протипоказання.

Період вагітності та годування груддю, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Форма випуску.

Капсули з масою вмісту 360 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності.

24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація.

ІНДОМІРОЛ® – сучасний збалансований негормональний комплекс для гормонозалежних станів у жінок.

Індол-3-карбінол (I-3-C) – натуральна біологічно активна речовина, що виділяється з рослин сімейства хрестоцвітних; володіє антиестрогенними властивостями, перешкоджає розвитку естроген-залежних гіперпроліферативних процесів; захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів та токсинів; блокує проонкогенні білки Е6/Е7 в епітеліальних клітинах інфікованих вірусом папіломи людини та застосовується при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії.

Дііндолілметан (DIM) – один з активних метаболітів індол-3-карбінолу, що утворюється з його двох молекул, відрізняється стабільною структурою, безпекою та ефективністю в нормалізації рівня естрогенів, вираженими антипроліферативними властивостями. Наявність DIM значно підсилює активність індол-3-карбінолу в організмі у порівнянні із мономерною формою.

Індол-3-карбінол та DIM нормалізують метаболізм естрогенів шляхом зменшення кількості 16-α-гідроксиестрону, який обумовлює проліферацію, збільшення кількості 2-гідроксиестрону, який захищає від гіперплазії, вибірково зв’язуються з естрогеновими рецепторами-β, пригнічують активність естрогенових рецепторів-α, що перешкоджає розвитку естроген-залежної патології.

Антипроліферативна дія компонентів пов’язана з регуляцією клітинного циклу, індукцією апоптозу та пригніченням ангіогенезу.

Ресвератрол – потужний природний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю; пригнічує процеси окислення, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть призвести до ураження органів і систем, мутацій та трансформації клітин, має антипроліферативну і протизапальну ефективність.

Ресвератрол володіє естрогеноподібними властивостями, здатен зв’язуватися з естрогеновими рецепторами, завдяки чому знижує стимулюючу дію власного естрадіолу на розвиток гормонозалежних новоутворень, зменшує ризик виникнення остеопорозу у жінок в період менопаузи; позитивно впливає на синтез колагену, попереджує виникнення зморшок та покращує стан шкіри, волосся та нігтів.