ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Кальцію цитрат малат, еквівалентний елементарному Кальцію, — 250 мг; вітамін D3 — 200 МО; гідроксид магнію, еквівалентний елементарному Магнію, — 100 мг; сульфат цинку, еквівалентний елементарному Цинку, — 4 мг.

Опис:

Мінеральні речовини Кальцій-М — це вітамінна добавка у формі таблеток. У складі препарату знаходяться вітаміни і мінерали, необхідні вагітним жінкам, дітям старшого віку в період активного росту і годуючим мамам. Згідно відгукам про кальцій-М, даний фармацевтичний препарат практично не викликає побічних проявів, але іноді може виникати нудота, блювота або діарея. У таких випадках є необхідність звернутися до лікаря для призначення аналога кальцію-М, що не викликатиме індивідуальної непереносимості.

Показання до застосування:

Для профілактики остеопорозу та розм’якшення кісток, а також як доповнення до різних видів специфічного лікування остеопорозу. Препарат рекомендований у всіх випадках, коли спостерігається знижене всмоктування та засвоєння або збільшена потреба організму в кальції та вітаміні D3, при зниженні вмісту кальцію та/або засвоєнні вітаміну Dз, що особливо важливо для дітей, підлітків і молодих людей у період інтенсивного росту, а також для вегетаріанців, людей, які вживають мало молочних продуктів, жінок в період менопаузи, людей похилого віку, людей, які не бувають на сонці протягом тривалого часу (наприклад, хронічні хворі, які не виходять з дому), і для жінок під час вагітності та годування груддю.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, висока концентрація кальцію в крові, посилене виведення кальцію з організму з сечею або сечокам’яна хвороба, пухлини, такі як мієлома, кісткові метастази, саркоїдоз, що призводять до видалення кальцію з кісток. Препарат також протипоказаний при зниженій активності паращитоподібних залоз і нирковій недостатності. Остеопороз, обумовлений нерухомістю, наприклад при переломах.

Форма випуску:

Таблетки.

Вік:

15+.

Упаковка:

30 шт.

Виробник:

Туліпу ЛАБ ПРАЙВ ЛІМІТЕД (Україна).