ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Льодяники Керр Дроп з апельсином — це комбінація трав, що володіють протизапальною дією.

Допомагає при інфекційно-запальних захворюваннях горла, ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів. Освіжає дихання, підвищує імунітет.

Є льодяники з імбиром, які можна використовувати від нудоти і заколисування, а також для поліпшення травлення.

Трав’яний складу льодяників не порушує кислотно-лужний баланс і не вбиває мікрофлору ротової порожнини (зберігаючи захисні функції організму).

Трави — це антисептики природного походження. Вони не так швидко знімають запалення, але при цьому не шкодять нашому здоров’ю і допомагають зберегти і зміцнити імунітет. Містять у своєму складі ефірні масла, які вбивають вірусну інфекцію.

Також трави сприяють оздоровленню нашого організму, виводять токсини, покращують обмінні процеси, сприяють репарації (загоєнню) і регенерації (відновленню і оновленню) тканин.

  • М’ята — надає антисептичну, протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну дію, покращує травлення і зменшує газоутворення.
  • Мед — загальнозміцнюючий засіб. Пом’якшує першіння і має протизапальний ефект.
  • Евкаліпт — антисептична, протизапальна і противірусна дія.
  • Коричник камфорний — містить камфору. Має болезаспокійливу властивість при ревматичних і м’язових болях.
  • Айован (Аджован) — сечогінна та антисептична дія. Також має спазмолітичні властивості.
  • Імбир — антибактеріальна та противірусна дія. Знижує ризик утворення тромбів. Зміцнює імунітет, знижує інтоксикацію організму і підвищує тонус.

Знижує рівень цукру.

Зима-сезон захворювань. Причиною захворювань є не настільки застуда, як дія вірусів на ослаблений внаслідок переохолодження організм.

Антисептики хімічного походження впливають на мікроби і бактерії, але ніяк не на віруси.

Для того, щоб вплинути на віруси і підняти імунітет необхідно застосовувати або противірусне лікування, або препарати натурального походження.

Крім того, антисептики хімічного походження вбивають не тільки шкідливі, але і корисні бактерії, що знаходяться в порожнині рота, викликаючи при цьому дисбактеріоз порожнини рота, а збудники запальних захворювань до теперішнього часу придбають стійкість до призначеного лікування.

Часта причина простудних захворювань, полягає саме в цьому, що часте застосування хімічних антисептиків вбиває флору порожнини рота, при цьому порушуючи природний захист організму.

Нормальна флора порожнини рота підтримує кислотно-лужний баланс і дозволяє протистояти бактеріям і вірусам, що надходять у наш організм з навколишнього середовища. Це наша захисна імунна система. Тому не варто відразу вдаватися до хімічних препаратів. Профілактику і лікування потрібно починати тільки з рослинних препаратів.

Тільки у виняткових випадках людям з алергією і за показаннями лікаря, можна застосовувати сильні антисептики.

І не потрібно забувати що вбиваючи імунітет хімічними антисептиками ми провокуємо виникнення алергії.

Застосовуйте Льодяники Керр Дроп для профілактики і лікування.