Кожен із нас, напевно, неодноразово задавався питанням: «Чому бурчить шлунок?» Більшість упевнені, що від голоду. Однак це не зовсім так. Цей звук - результат перистальтики.

Стравохід, шлунок і кишківник охоплюють і стискають те, що на даний момент мають, тобто їжу. У перистальтиці повітря, рідина й залишки води починають звучати. Коли ми ситі, цей звук не так чутно - його заглушає їжа.

Бурчання у нашому животі означає, що травна система активна, але перетравлювати їй нічого. І це дуже погано - у результаті може призвести до виникнення різного роду захворювань шлунково-кишкового тракту. Щоб цього не сталося, дуже важливий здоровий метаболізм.

Сьогодні різні речовини й сполуки використовують для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Але чи справляється ваш організм із переробкою зовнішніх ресурсів? Якщо ні, тоді варто задуматися про придбання препаратів, які допомагають прискорювати метаболічний процес. У результаті у організмі відбуваєься прискорений обмін речовин.

На жаль, нехитрі поради щодо прискорення метаболізму допомагають не всім: пити побільше води, проводити час у прохолодних приміщеннях тощо. У деяких випадках: пасивний спосіб життя, переїдання тощо ці поради виявляються марними.

У підсумку купа невитрачених калорій відправляються у жирові клітини. Як правило, обмін речовин регулюється гормонами щитовидної залози, лептином і греліном. Ефективний спосіб для регуляції метаболізму - медичні препарати, які сприяють регуляції обміну речовин.

Засоби, що прискорюють метаболізм

Травний тракт людини здійснює процес травлення. Сьогодні у мережі інтернет досить багато відеороликів, які розповідають про те, як прискорити метаболізм.

Для регулювання обміну речовин і поліпшення роботи кишківника рекомендують займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Однак це не завжди спрацьовує. У продажу сьогодні досить широкий медичний асортимент товарів, що пропонує аптечні продукти для прискорення метаболізму.

Ці препарати випускаються із добавками без, із вітамінами, мінералами. Є таблетки, які сприяють підвищенню/зниження апетиту. Вони дозволяють поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту. Впливають на травну систему в цілому та метаболічні процеси. Для системного застосування рекомендуються анаболічні стероїди та нестероїдні анаболітики.

Відгуки користувачів про використання тонізуючих препаратів свідчать про зняття стресів і перевантажень. Їх використовують для лікування слабкості тіла, нормалізації вегетативного відділу. Такі препарати знімають напругу, втому, підвищують життєвий тонус і настрій.