Роль Віктора Медведчука свідчить про складні стосунки між двома країнами-сусідами, що стали ворогами, про непрості мотиви і лояльність багатьох з-посеред політичної еліти України. Про це пише сьогоднішня Financial Times.

Заяви своїх опонентів про те, що він таємно представляє інтереси Росії, спецпредставник з гуманітарних питаннь у ТКГ називає "абсурдними".

"Я дійсно підтримую стосунки з... паном Путіним, тому що мої стосунки, на мій погляд, допомагають інтересам України. Я ніколи не приховував таких своїх дій", — підкреслив Медведчук.

Видання нагадує, що після "помаранчевої революції" в Україні у 2005 році Медведчук залишив політику, щоб зосередитися на бізнесі.

"Але у 2013-му його "Український вибір" голосно виступав проти того, щоб Янукович підписував планову Угода про асоціацію з ЄС, і наполягав на більш тісних економічних зв'язках з Росією. Така діяльність призвела до того, що Медведчук потрапив до першого списку санкцій США проти російських та українських офіційних осіб після того, як Москва анексувала Крим у 2014 році", — пише FT.

Популярні новини зараз

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Пономарьов показав, яку дивну штуку носить замість маски: український Дарт Вейдер

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

За словами лідера "Українського вибору", Мінські угоди висять на волосині, він звинувачує сторони в невиконанні своїх зобов'язань.

"Він вважає, що виходом з ситуації є прийняття парламентом України законів, що надають обмежену автономію сепаратистських регіонів, і проведення там виборів за умови, що сторони виконають вимоги Мінських угод", — зазначає видання.