16 березня 2017 року Печерський районний суд Києва визнав протиправною бездіяльність Нацполіції та зобов'язав її внести відомості до ЄРДР за фактом вчинення О. Ляшком кримінальних правопорушень у частині першій статті 259 та частині другій статті 383 КК України (а саме: завідомо неправдиве повідомлення Служби безпеки України про вчинення особливо тяжких злочинів, а також завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) та почати досудове розслідування.

Про це повідомили у виконкомі Громадського руху "Український вибір – Права народу".

Народний депутат Ляшко відповість перед законом за наклеп про причетність Віктора Медведчука до підготовки вбивства політичного діяча.

"15 листопада 2016 року народний депутат Олег Ляшко з трибуни ВР озвучив завідомо неправдиві звинувачення на адресу лідера Громадського руху "Український вибір – Право народу" Віктора Медведчука. Для реальності сприйняття свого наклепу О. Ляшко офіційно звернувся до голови СБУ з завідомо неправдивим повідомленням про причетність В. Медведчука до підготовки вбивства політичного діяча", — йдеться в заяві виконкому.

Повідомляючи про те, що народного депутата Юрія Шухевича можуть убити для дестабілізації ситуації в Україні і пов'язуючи це злочин з лідером "Українського вибору", О. Ляшко мав намір навмисне дискредитувати В. Медведчука і усунути його з переговорного процесу в Мінську, впевнені у Русі.

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

"Незважаючи на направлене депутатське звернення щодо вчинених О. Ляшком кримінальних правопорушень, Нацполіція самоусунулася від проведення досудового розслідування за фактом вчинення правопорушень О. Ляшком, у зв'язку з чим така бездіяльність органу досудового розслідування було оскаржено в судовому порядку. 16 березня 2017 року Печерський районний суд Києва визнав протиправною бездіяльність Нацполіції та зобов'язав її внести відомості до ЄРДР за фактом вчинення О. Ляшком кримінальних правопорушень у частині першій статті 259 та частині другій статті 383 КК України (а саме – завідомо неправдиве повідомлення Служби безпеки України про вчинення особливо тяжких злочинів, а також завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) та почати досудове розслідування", — зазначили у виконкомі.

Рух "Український вибір – Право народу" також висловив надію на те, що правоохоронні органи проведуть об'єктивне та неупереджене розслідування, слідуючи основоположному принципу правосуддя — закон один для всіх.