Україна не просто йде в неправильному напрямку, вона лине назустріч катастрофі, вважає Віктор Медведчук. Приводом для подібної реакції політика стало інтерв'ю прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"До недавнього часу я поділяв упевненість мільйонів українців у тому, що країна просто пішла неправильним курсом. Інтерв'ю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана змушує мене уточнити свою позицію. Тепер я абсолютно упевнений: країна не просто йде в неправильному напрямку ― вона лине, летить на всіх парах назустріч катастрофі. Як взагалі може глава уряду робити заяви подібного роду: "...Сотнею підприємств ще можна управляти через правильні принципи. Тисячами ― нереально"? Переконаний: або принципи є, або їх немає. Дрібні, дрібні люди прийшли до влади... Навіть принципи у них, як розмінна монета: використав — і немає їх більше", — обурюється Медведчук.

На думку лідера "Українського вибору", завдання, які стоять сьогодні перед країною, явно не масштаб Володимира Гройсмана, який "береться фантазувати про 2020-й, то повертається думкою до 2004-го і вирішується міркувати на теми конституційного устрою країни, у чому розбирається ще менше, ніж у тому, як навести порядок у 3,5 тисячі підприємств".

"Я переконаний: саме злочинне скасування Януковичем даної реформи дало йому можливість правити за принципом "я начальник і нікому не підлеглий", і саме цей образ дій близький і зрозумілий колишньому директору ринку. Однак саме скасування Конституційної реформи 2004 року стало однією з причин трагічних подій початку 2014-го. Якщо б Янукович послухався поради і вчасно повернув Конституційну реформу хоча б 18 лютого, як цього вимагали протестувальники, то не було б ні Небесної сотні, ні загиблих правоохоронців. Українська історія пішла б зовсім іншим шляхом, і тисяч жертв на сході вдалося б уникнути", — підкреслив В. Медведчук.

Політик вважає, що через рік після заяви про те, що прем'єр покаже "як треба керувати країною", Володимир Гройсман "провалив все, що можна було провалити, і навіть те, що провалити було дуже і дуже непросто".

Популярні новини зараз

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

"Треба ж знайти якесь виправдання таким "успіхам"! І Гройсман таке виправдання знайшов: виявляється, вся справа в тому, що у нього як глави виконавчої влади бракує повноважень. Зрозуміло, "хоробрий" Гройсман у відкриту так не каже, але явно натякає. От були б у нього всі повноваження глави виконавчої влади, тоді б і показав він, "як управляти країною". Живі перекази..." — підсумував лідер "Українського вибору – Права народу".