"Дешеві гроші" від МВФ необхідно оцінювати не тільки з суто фінансової точки зору, але і з точки зору соціальної, вважає Віктор Медведчук, лідер "Українського вибору - Права народу".

В цьому випадку, упевнений політик, за кредити МВФ Україна платить надвисоку ціну.

"Не встигли вщухнути дискусії про антисоціальної політики, нав'язуваної Україні Міжнародним валютним фондом, в зв'язку з останніми меморандумом, як представники МВФ стали описувати подальші« перспективи взаємодії ». Особливо в цьому плані цікава стаття глави місії МВФ в Україні Рона ван Родена. Основна тема статті представника МВФ - так звана пенсійна реформа в Україні ", - зазначив В.Медведчук.

Політика здивували порівняння європейським чиновником пенсійного віку чоловіків і жінок в Україні і в ЄС.

"Просто дивно, що про це пише не далекий від українських реалій представник фонду, який живе в США, а глава місії МВФ в Україні, адже він (хоча б за посадою) повинен знати: в нашій країні середній вік смертності чоловіків на 15-20 років нижче, ніж в ЄС, а понад 40% чоловічого населення України до пенсійного віку взагалі не доживають ", - зазначив лідер" Українського вибору - Права народу ".

Популярні новини зараз

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Буковинка втратила на заробітках себе і розвалила сім'ю: "Була рабинею, яка висилає гроші"

Показати ще

Ще цікавіше, вважає В.Медведчук, рецепт від МВФ по нарощуванню надходжень до Пенсійного фонду.

"Крім того, слід жорстко відрегулювати спрощений режим оподаткування для малих підприємств, який створює великі можливості для ухилення від сплати ЄСВ та податків". Ось так просто і нехитро - остаточно задушити податками малий бізнес в Україні. Як пише глава місії МВФ в Україні, "... важливо посилити адміністрування доходів з метою скорочення кількості підприємств, які зовсім не платять або сплачують дуже мало внесків за своїх найманих працівників». Цікава позиція, особливо для економіста. Якщо підприємство в умовах кризи все-таки платить податки (нехай і трохи, а звідки в кризу багато?) - краще його закрити, щоб взагалі нічого в бюджет не надходило, а працівники і зовсім позбулися своїх робочих місць? " - дивується В.Медведчук.

На думку громадського діяча, то, що пропонує Україні МВФ, - не просто антисоціальна політика, а остаточне руйнування самих основ української економіки і соціальної сфери.

"Питання, навіщо і чому МВФ готує Україні таке страшне майбутнє, обов'язково повинен стати предметом розгляду. Хоча б на парламентському рівні", - упевнений політик.