Журналіст розповів про бажання Черняка зберегти контроль над "Укрспиртом"

поділитись
Куратори "тіньових схем" в спиртовій галузі намагаються зберегти вплив на підприємства "Укрспирту"

Куратори "тіньових схем" в спиртовій галузі намагаються зберегти вплив на підприємства "Укрспирту".

Таку заяву в Facebook зробив координатор громадської організації "Стоп корупції", журналіст Роман Бочкала, повідомляє "Політрада".

"Поки війна на сході, в тилу інша війна. За потоки. У тому числі нелегального чорного спирту. Журналісти "Стоп корупції" розслідували цю тему. Ми з'ясували, що Льоша Чеботарьов - подільник побіжного Захарченко - сидячи в Москві продовжує контролювати ряд заводів. І, за даними ЗМІ, робить він це через нижчезгаданого відомого бізнесмена. Корупційна система, що вибудовуються роками, впирається, як може. Нове керівництво "Укрспирту" закриває "чорні" заводи і виводить галузь із тіні, змушуючи корупціонерів "худнути" на мільйони в тиждень. обурюватися реформами в "Укрспирті" раптом почав власник "Хортиці" Євген Черняк", - пише Бочкала.

Джерела журналіста повідомляють, що така активність власника "Хортиці" пов'язана з втратою впливу його людей в "Укрспирті".

"І щоб ви думали робить бізнесмен? Черняк раптом починає говорити про чесність і прозорість бізнесу, про те, що бюджет потрібно наповнювати і працювати за законом, про патріотизм", - говорить Бочкала.

При цьому він звернув увагу, що нещодавно Черняк закликав молодь їхати з України: "Мовляв, немає тут перспектив. Сказавши це, Черняк сіл в приватний літак і відлетів в Маямі. В його світ, далекий від злиднів і війни з Росією. З Росією, в якій у Черняка заводи. І цьому є докази, над якими ми зараз працюємо. Тому і статей в пресі стало багато", - пише журналіст.

На його думку, остаточно перемогти тіньовиків допоможе тільки приватизація "Укрспирту".

"Переконаний, єдине, що може припинити ліві схеми - приватизація "Укрспирту". Не треба вигадувати велосипед. У мене поки все", - зазначив Бочкала.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Крім нього підозрюють ще низку осіб
0
0
10:02 20.03.2018
За ідеєю, має бути страшно
0
0
09:33 20.03.2018
У Раді зробили інтригуючий анонс
0
0
08:27 20.03.2018
Наші сусіди обурені заявою оборонного відомства
0
0
06:52 20.03.2018
У Москві зібрався півтисячний мітинг
0
0
05:05 20.03.2018