Напад на соратника Медведчука свідчить про те, що "секретний план" зі звільнення полонених вже діє - думка

поділитись
"Напад на соратника Медведчука свідчить про те, що "секретний план" зі звільнення полонених вже діє", - вважає активіст Олександр Скубченко

Напад представників ЦК "Азов" і "Правого сектора" на главу гуманітарної групи, депутата обласної ради в Миколаєві Максима Невенчанного пов'язано з "секретним планом" зі звільнення 50 полонених, про що недавно повідомляли ЗМІ. Господарі "Азова" інформовані про план і дуже хочуть знати його деталі, вважає громадський активіст Олександр Скубченко.

"Сьогодні в Миколаєві перед засіданням круглого столу, присвяченого виконанню Мінських угод, в тому числі обміну полоненими, бойовики з "Правого сектора" і "Азова" побили організатора заходу - депутата облради Максима Невенчанного. Активістами "Українського вибору" сформовані громадські гуманітарні групи по всій Україні, які в тому числі займаються складанням списків українців, які потрапили в полон, по кожній конкретній області", - написав Скубченко.

Він нагадав, що кілька днів тому у ЗМІ просочилася інформація про існування "секретного плану Медведчука" зі звільнення 50 полонених, деталі якого вже узгоджені з Кремлем.

"Напад на Невенчанного свідчить про те, що господарі "Азова" в курсі плану і дуже хочуть знати деталі. Подробиці плану можна дізнатися не тільки від самого Медведчука, але і від деяких його соратників. Якщо нападають на організатора і щось намагаються у нього з'ясувати, ... то нескладно скласти два і два і зробити висновок - секретний план Медведчука не тільки існує, а й запущений", - робить висновок Скубченко.

Саме тому, за словами активіста, план і зустрічає серйозну протидію з боку добровольчих батальйонів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Залишається лише приймати постанови
0
0
21:40 22.03.2018
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018