Відмова українців підтримати ідею "Самопомочі" зі "штабом блокади" стало ще одним підтвердженням того, що блокада - це не більше ніж піар-проект маргіналів від політики. Про це у своєму блозі пише лідер Громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктор Медведчук.

На думку політика, Україна вже пожинає плоди "блокадного чаду": в країні припиняють роботу ТЕС, під загрозою зупинки опинилися ММК ім. Ілліча, Краматорський феросплавний завод, "Запоріжсталь", Дніпровський меткомбінат.

"Трагічні події лютого 2014-го радикали і псевдопатріоти використовували як привід для реалізації своїх маргінальних цілей - подальшого розколу країни, ескалації нетерпимості та агресії в суспільстві. Але народ дав належну оцінку їх діям. Ідея депутатів із "Самопомочі" організувати "штаб блокади" зазнала провал. Українці, які прийшли вшанувати пам'ять загиблих на Майдані, проігнорували "блокадну акцію" Соболєва - Семенченка", - зазначив Медведчук.

Цинізм нардепів Соболєва та Семенченка обурив українців і став ще одним підтвердженням того, що блокада - це не більше ніж піар-проект маргіналів від політики, вважає лідер "Українського вибору".

"Сьогодні всім очевидно, якої шкоди завдає блокада залізничного сполучення з Донбасом простим громадянам по обидва боки лінії розмежування, а також економіці країни, міжнародному іміджу України. У владі визнали: блокада становить загрозу нацбезпеці. Більш того, безчинства псевдопатріотів засудила і міжнародна громадськість в особі ОБСЄ, ООН, посольства США і "Великої сімки". Але радикалів це не зупиняє. Вони готові використовувати всі засоби для реалізації своїх вузько політичних цілей. Шукати компроміси і налагоджувати діалог радикали відмовляються - "партія війни" має намір за всяку ціну зривати виконання Мінських угод, перешкоджаючи реінтеграції Донбасу і відновленню миру в Україні", - підсумував Віктор Медведчук.