Віктор Медведчук, коментуючи так званий план Артеменко заявив, що існує тільки один план мирного врегулювання конфлікту на Донбасі - Мінські угоди. Про це спецпредставник з питань гуманітарного характеру в ТКГ написав у себе в Twitter.

"Є тільки один план мирного врегулювання, затверджений резолюцією РБ ООН - Мінські угоди. Їх і треба виконувати ", - повідомив Медведчук.

Також політик зазначив, що так званий план Артеменка ніколи не виносився на обговорення. "План Артеменко - це повна маячня, який ніколи не буде обговорюватися ні в Донецьку, ні в Луганську, ні в Москві", - наголосив Медведчук.

Раніше він повідомив, що виконання політичної частини Мінських угод є запорукою відновлення миру в Україні. "Якщо українська влада прагне до миру, як вона переконує все міжнародне співтовариство, то повинна знайти волю і ресурс для виконання політичної частини Мінських угод - для прийняття життєво необхідних рішень, без яких неможливо припинити кровопролиття, об'єднати," зшити "країну і відновити мир в Україна ", - зазначив Медведчук.

Як раніше повідомляв "Український вибір - Право народу", в ОБСЄ заявили, що затишшя на Сході України необхідно негайно використовувати для реального відведення озброєнь, розслідування ранніх інцидентів, тобто справжньою реалізації положень Мінських угод.