Екс-президент України: Медведчук має всі шанси реалізуватися в європейській і світовій політиці

поділитись
На думку Кравчука, необхідно використовувати зв'язки лідера "Українського вибору" для вирішення донбаського кризи

Віктор Медведчук міг би грамотно і розумно допомогти з вирішенням проблеми в Донбасі, не треба відкидати його як людину мислячу, що пропонує різні варіанти вирішення нинішньої кризи в Україні.

Про це в інтерв'ю "Бульвару Гордона" заявив екс-президент України Леонід Кравчук.

На думку Кравчука, необхідно використовувати зв'язку лідера "Українського вибору" для вирішення донбаського кризи, зокрема, питання обміну полоненими.

"Оскільки він близький до президента Росії, чому б не використати його вплив щодо Донбасу в тому числі, для того щоб грамотно, розумно... питання з полоненими вирішити. Відкидати його як людину мислячу, що пропонує різні варіанти вирішення нинішньої кризи в Україні, не треба", - упевнений колишній президент.

Незважаючи на те, що він з Медведчуком стосунків не підтримує і його ідей не поділяє, Кравчук вважає, що лідер "Українського вибору" має право на свою позицію.

"Я толерантно до нього ставлюся, він дуже грамотна людина... Масштаби особистості Медведчука виходять за межі України, і він має всі шанси реалізувати свій потенціал в європейській і світовій політиці. Якби він пошук на Європу і далі розширив, міг би далі піти", - упевнений екс-президент.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Донбас, Кравчук, Медведчук, президент, Український вибір
Вибір редакції, Суспільство
16.03.2018
ТОП-5 країн, де "наслідили" українські корупціонери
0
0
23:55 16.03.2018
Нардеп запропонувала українцям звертатися до неї за допомогою
0
0
22:56 16.03.2018
Що відомо про новообраного очільника Об'єднаних сил
0
0
22:20 16.03.2018