День у зоні АТО пройшов без втрат серед українських військових

поділитись

За минулу добу загиблих серед українських військових немає, 19 поранено. Аеропорт залишається під контролем українських військових, незважаючи на часткове руйнування, а кіборги ликуються у Одесі.

"В Дебальцево в наслідку обстрілів за ніч загинули 2 дорослих та 5-річний хлопчик. Була пошкоджена залізнична станція. В Красногорівці та Краснодоні також є загиблі, інформація наразі уточнюється", - заявив речник прес-центру АТО Андрій Лисенко на брифінгу 20 січня.

Через артилерійський обстріл терористами блокпосту поблизу Маріуполя на напрямку "Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка", пропуск осіб та транспортних засобів був тимчасово припинений.

"Аеропорт ніхто здавати не збирається. Я не можу розкривати деталі операції, яка зараз там триває, але ми оперативно вивозимо поранених та посилюємо наші сили. Поранені кіборги проходять лікування у Одесі, зараз там перебуває 20 осіб, один боєць лежить в реанімації", - сказав Лисенко.

Штаб АТО на початку тижня отримав інформацію про близько 700 російських військових, які вдерлися на територію України протягом кількох діб. "Однак, їх доля наразі залишається невідомою", - сказав Лисенко.

З метою посилення кордонів, вчора 27-ма бригада Національної гвардії України вирушила у Одеську область на кордон із Пріднистров'ям. Бійцям доручено закрити кордон для проведення профілактичних заходів з метою недопущення терористичних актів та проникання на територію України зброї та незаконних військових формувань.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
Політик закликав легалізувати всі ввезені автомобілі
0
0
23:14 18.01.2018