Саме ця ділянка, яку преса охрестила Бучанським Межигір'ям, належить колишньому першому віце-спікеру Верховної Ради комуністу Ігорю Калетнику. Журналісти у розслідуваннях довели, що земля за документами належить 90-річному дідусеві Калетника. А перед тим була незаконно продана десятьом підставним особам.

Про це повідомляє "5 канал".

"Рішення Бучанської міської ради від 2002 року про переведення земель лісового фонду до категорії забудови загальною площею 890 га визнано незаконним і скасовано. Також, передано на користь держави 14 га Бучанського лісу, яким через корупційні схеми власником був Ігор Калєтнік", - зазначив громадський активіст Віктор Бархоленко.

Читайте також: Влада готується до великої приватизації держземель - експерт

"Ми вважаємо, що під час рішення першої апеляційної інстанції були допущені грубі порушення норм матеріального та процесуального права. Те, що було скасовано рішення Бучанської селищної ради, якою було визначено інший статус, фактично всі інші забудови які на ній знаходяться - вони незаконні. І прокуратура має право зараз подати позов і знести або вилучити всі інші земельні ділянки, окрім тих які були предметом даного розгляду на користь держави", - говорить адвокат Ольга Узкова.

Нагадаємо, повернути в комунальну власність 147 гектарів Біличанського лісу на Київщині вимагають мешканці військового містечка в селищі Коцюбинське.