Відомого письменника і дисидента, вихідця з Радянського Союзу, Володимира Буковського влада Великобританії звинуватили в зберіганні та виготовленні дитячого порно. Про це повідомляє Королівська прокурорська служба Британії.

Буковський підозрюється в п'яти випадках виготовлення, а також п'яти випадках зберігання непристойних дитячих зображень. Сам Буковський заявив "Бі-бі-сі", що вперше чує про подібні підозри. 5 травня він повинен з'явитися в суд.

Володимир Буковський - письменник і один із засновників дисидентського руху в СРСР. В цілому він провів понад 12 років у таборах і психіатричних клініках на примусовому лікуванні. У 1976 році Буковського обміняли на лідера чилійських комуністів Луїса Корвалана, після чого він оселився в Британії. У 2008-му дисидент збирався брати участь у виборах президента Росії, проте його кандидатура не була зареєстрована ЦВК.

Буковський також відомий своєю жорсткою критикою політики нинішньої влади Росії. Зокрема, він різко негативно висловлювався про анексію Криму.