Філатов і Корбан вимагають 35 млн € “відкату” за метро у Дніпропетровську — політолог

поділитись

0

722

Жадібність Філатова і Корбана може призвести до того, що європейці просто відкличуть кредит! Про яку повагу від Європи можна буде після цього говорити - Пащенко

Будівництво Дніпропетровського метрополітену, яке повинно було відновитися на початку 2014 року, і під який був виділений кредит європейськими банками, досі не відновлено, тому що Борис Філатов і Геннадій Корбан вимагають 10% від кредиту. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив політолог Віктор Пащенко.

"Перший етап тендеру на добудову метро в Дніпропетровську вже пройшов, були визначені 16 компаній з десяти країн світу. Наступний етап — вибір переможця на підставі запропонованої претендентами вартості робіт, і він повинен був бути проведений на початку 2014 року. Але тендер був зупинений", — заявив він.

Читайте також: Корбан буде тролити Порошенка, а не боротися за мерське крісло

Як зазначає експерт, причина зупинки тендеру до банальності проста. Як конфіденційно кажуть учасники тендеру, один з колишніх керівників області, який продовжує контролювати міськраду, вимагає 10% від вартості тендеру.

"А простіше кажучи, "відкат" з європейських грошей. Тобто ціна питання в 35 млн. євро. І поки ці гроші не будуть передані, тендер проводитися не буде", — говорить експерт.

За словами Пащенка, новою владою Дніпропетровської області добудова метрополітену була повністю зупинена. Зокрема, за його словами, не були завершені процедури передачі метро з державної власності в комунальну власність міста, що є вимогою ЄБРР, а облдержадміністрація не передала проектну документацію в Кабмін.

"Жадібність Філатова і Корбана може призвести до того, що європейці просто відкличуть кредит! Про яку повагу від Європи можна буде після цього говорити. І це ще не все: через їхні дії місто втрачає щодня величезні гроші — відсотки за резервування кредиту. Заморожування будівництва метро коштує бюджету Дніпропетровська 2,7 тисячі євро щодня", — зазначає політолог.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017