"Хортиця" закуповує "чорний" спирт у криміналітету (розслідування)

поділитись
Голова наглядової ради алкогольного холдингу Global Spirits, який виробляє горілку "Хортиця", Євген Черняк веде антиукраїнську пропаганду

Голова наглядової ради алкогольного холдингу Global Spirits, який виробляє горілку "Хортиця", Євген Черняк веде антиукраїнську пропаганду. Про це йдеться у випуску передачі журналістських розслідувань "Стоп корупції" на 5 каналі.

"Після Революції гідності Черняк, чиї виробничі потужності знаходяться здебільшого у Росії, зробив багато публічних антиукраїнських заяв", - йдеться в розслідуванні.

Як приклад журналісти наводять виступ Черняка в Запоріжжі, де він усім радить їхати з міста.

"У Запоріжжі не живу, вибір усвідомлений, повертатися не збираюся, в політиці участі не беру, тут всім співчуваю. У кого є можливість, їдьте з цього міста", - говорить бізнесмен.

[image=111851]

За інформацією з відкритих джерел, одним із найголовніших партнерів і покровителів Євгена Черняка є Юрій Іванющенко. Він же Юра Єнакіївський, сумнозвісний бізнес-"смотрящий" від Партії регіонів, який організовував Антимайдан і вбивство беззбройних людей. Зараз Іванющенко перебуває в міжнародному розшуку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Українська нація змінилася до невпізнаваності
0
0
23:05 24.03.2018