Московська відмінниця кинула університет заради кар'єри в порно (фото)

поділитись

0

2932

Для порно вона збільшила собі губи і зробила кілька татуювань

[gallery]

Студентка Московського державного інститут міжнародних відносин Ангеліна Дорошенкова відмовилася від бюджетного місця заради кар'єри в європейській індустрії порно.

Про це повідомляє dni.ru.

Дівчина переїхала в Іспанію і працює у П'єра Вудмана у сфері порноіндустрії. Її батьки знають про нове захоплення дочки, зараз вони живуть в Москві.

На своїй сторінці в соціальній мережі дівчина ділиться враженнями про нову професію і подорожі. Для нової роботи вона збільшила собі губи і зробила кілька татуювань.

Дорошенкова розповіла, що один знімальний день приносить їй близько тисячі доларів, вона встигла знятися в більш 50 порнофільмах.

Дівчина посіла третє місце на обласній олімпіаді з правової інформатики в рідному Смоленську і міжрегіональній олімпіаді з виборчого законодавства в Твері, а також вступила без іспитів на бюджетне відділення МДІМВ.

Читайте також: У Кіровограді 19-річна дівчина облаштувала онлайн-порностудію

Дівчина мріє укласти контракт з X-Art і жити у Франції. Вона не приховує, що порноіндустрія для неї не тільки професія, а й хобі. Дорошенкова афішує любов до сексу і підкреслює, що вона бісексуалка.

Нагадаємо, що 19-річна дівчина облаштувала онлайн-порноіндустрію в Кіровоградській області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Викрадачі поїхали з місця події у невідомому напрямку
0
0
15:29 17.11.2017
На місце прибуло кілька бригад пожежників
0
0
14:01 17.11.2017